• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Jastarnią

(265)
  • Działka Swarzewo ul. Rybacka

    Swarzewo » ul. Rybacka

    • 898 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży!Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W ODLEGŁOŚCI 150 m od działki w linii prostej si...

  • Działka usługowa Władysławowo, xxxx
    1 / 2
    Działka usługowa Władysławowo, xxxx

    Władysławowo

    • 3 300 000 zł cena
    • 13 119 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Grunt inwestycyjny idealny pod park handlowy, hotel, zajazd, wszelkie rodzaje turystyki i usług. Uzbrojenie w drodze, dojazd drogą gminną, asfaltową. Dla danego terenu przygotowano...

  • Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości
    Mieszkanie Władysławowo, Niepodległości

    Władysławowo

    • 599 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalność, lokalizacja i potencjał inwestycyjny - 3-pokojowe mieszkanie w sercu Władysławowa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. piętrze bu...

  • Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska
    Sprzedam udziały w działce Władysławowo Ul. Gdyńska

    Władysławowo

    • 400 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam udział w działce. Ulica Gdyńska we Władysławowie. Mój udział wynosi 444/1000 Numer działki 508/1 KW/GD2W/00002773/7 Nieruchomość gruntowa. Obszar całkowitej nieruchomo...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gnieżdżewo

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Sławoszyno ul. Księżycowa

    Sławoszyno » ul. Księżycowa

    • 149 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] SŁAWOSZYNO / Karwia [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Cena do małej negocjacji. [/i] [i] Do sprzedaży - trzy działki budowlane w Sławoszynie k/ K...

  • Działka Krokowa

    Krokowa

    • 85 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    [i] KROKOWA [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży działka leśna z lasem stuletnim o powierzchni 11.700 ha.przy al. Św. Anny [/i] [i] (modrzew,buk,...

  • 1 / 4
    Działka budow.-rolna + łąka. Media 100 % w działce

    Minkowice

    • 200 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    NIE PRZEGAP - jedna z ostatnich działek w tej okolicy !MINKOWICE - KOLONIA gm. Mełgiew : polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną o pow. 5500 m² + dodatkowo łąka 3500...

  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 289 000 zł cena
    • 1 446 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowa działka blisko lasu o pow. 1446 m2 w kształcie zbliż...

  • Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 260 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    nowa niższa cenaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2800 m2 w miejscowości Darzlubie przy ul. Puckiej w odległości ok. 6 km od Pucka i Zatoki Puckiej, ok. 14 km od Władysła...

  • Działka Mała Piaśnica ul.

    Mała Piaśnica

    • 403 000 zł cena
    • 2 028 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W OTULINIE LASU! OAZA SPOKOJU!LOKALIZACJA:Działka znajduje się na pograniczu dwóch wsi Domatówka oraz Małej Piaśnicy. Nieruchomość oddalona jest o 10km od Wejherowa, 20km o...

  • Dom Sulicice ul.

    Sulicice

    • 3 400 000 zł cena
    • 3 877 m2 powierzchnia
    • 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontuLokalizacja: Sulicice, województwo pomorskieTyp nieruchomości: Zespół pałacowo - parkowy z zabudowaniami.Powierzchnia budynków : około 38...

  • Dom jednorodzinny z dużą działką
    1 / 17
    Dom jednorodzinny z dużą działką

    Leśniewo

    • 669 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 3 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Darzlubie

    • 690 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Leśniewo

    • 780 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 343 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 1 199 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 949 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Leśniewo ul. Mechowska

    Leśniewo » ul. Mechowska

    • 250 000 zł cena
    • 25 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Leśniewo ul. Mechowska - tuż przy lesie (odległość ok. 560 m od głównej ul. Puckiej ok. 400 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa...

  • NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM | SPOKOJNA OKOLICA
    1 / 19
    NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM | SPOKOJNA OKOLICA

    Domatowo

    • 1 999 999 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 9 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SIKORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sulicice ul.

    Sulicice

    • 890 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontuLokalizacja: Sulicice, województwo pomorskieTyp nieruchomości: PałacPowierzchnia budynku: około 930 m²Działka: 1,4694 haStan: Do kapitaln...

  • Lokal Sulicice ul.

    Sulicice

    • 295 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 671 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sulicice, gmina Krokowa budynek spichlerza znajdujący się około 250 m od drogi wojewódzkiej 213, trasy Puck Łeba, Słupsk. Obiekt wybudowany w 1860 r, jest elementem zespołu pałacow...

  • Lokal Krokowa ul. Kolejowa

    Krokowa » ul. Kolejowa

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 41,85 m², położony w ścisłym centrum Krokowej, przy ul. Kolejowej 5 - tuż obok głównego ronda.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budy...

  • Dom Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 2 490 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Imponująca rezydencja w pobliżu morzaStylowa, wybudowana z rozmachem i dbałością o szczegóły ekskluzywna willa o powierzchni 390 m² posadowiona na działce obszaru 3100 m². Zlokaliz...

  • Działka Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 169 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej.Dobrze nasłoneczniona idealnie płaska działka o powierzchni 700 m² położona przy ulicy o nawierzchni asfaltowej. Kształt prostok...

  • Działka Leśniewo ul. Mikołaja Reja

    Leśniewo » ul. Reja

    • 189 000 zł cena
    • 974 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Leśniewo ul. Mikołaja Reja - tuż przy lesie (odległość ok. 200 m od głównej ul. Szkolnej, ok. 1500 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do We...

  • Działka budowlana nad morzem! Karwieńskie Błoto I
    1 / 5
    Działka budowlana nad morzem! Karwieńskie Błoto I

    Karwieńskie Błoto Pierwsze

    • 348 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o wyjątkowych walorach przyrodniczych na sprzedaż! [url] Tel: [tel] Zapraszamy do zakupu niezwykłej działki, która oferuje niepowtarzalne połączenie naturalnego piękna i...

  • Lokal Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia  hala o powierzchni użytkowej 115,2 m², posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m²Oddana do użytkowa...

  • Działka Leśniewo ul. Lipowa

    Leśniewo » ul. Lipowa

    • 174 900 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Leśniewo ul. Lipowa - odległość ok. 200 m od ul. Puckiej, ok. 10 km od Pucka, ok. 13 km od Wejherowa, ok. 20 km od Władysławowadziałka blisko lasu o pow. 795 m2 w kształcie prostok...

  • Kawalerka 6 km od morza, Krokowa Centrum, super lokalizacja
    1 / 16
    Kawalerka 6 km od morza, Krokowa Centrum, super lokalizacja

    Krokowa

    • 185 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka blisko morza, w centrum Krokowej w zadbanym, ocieplonym budynku, po remoncie dachu i klatki schodowej. Mieszkanie do zamieszkania, przez 20 lat było wykorzystywane tylko...

  • DĘBKI - Gotowy apartament z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi

    Krokowa

    • 759 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Komfortowy gotowy do zamieszkania całoroczny apartament położony w pięknej miejscowości Dębki nad morzem. ul.Poludniowa 6C/1 -parter Przedmiotem oferty jest apartament znajdu...

  • Działka Brudzewo ul. Brzozowa

    Brudzewo » ul. Brzozowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowość Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32 Po...

  • Dom Leśniewo ul. Piaskowa

    Leśniewo » ul. Piaskowa

    • 680 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA !! TYLKO W PEPPERHOUSE !!ZOSTAŁA TYLKO PRAWA POŁOWA!Oferujemy wykończenie domu "pod klucz" wraz z projektem aranżacji.Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Na...

  • Dom Leśniewo rynek pierwotny ul. Piaskowa

    Leśniewo » ul. Piaskowa

    • 680 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA !! TYLKO W PEPPERHOUSE !!ZOSTAŁA TYLKO PRAWA POŁOWA! Oferujemy wykończenie domu "pod klucz" wraz z projektem aranżacji.Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.N...

  • 1 / 3
    Działka Darzlubie ul. Pucka

    Darzlubie » ul. Pucka

    • 109 000 zł cena
    • 391 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż działka o powierzchni 391m2, położona w centrum Darzlubia przy ulicy Puckiej. Okolica oferuje liczne tereny zielone, które umożliwiają wy...

  • Działka Brudzewo ul. Poziomkowa

    Brudzewo » ul. Poziomkowa

    • 180 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - atrakcyjna działka budowlana w BrudzewoPrezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowości Brudzewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Pus...