• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brwinów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Brwinowem

(1 895)
  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 17 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2
    Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2

    Milanówek

    • 10 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem budynek o powierzchni 210m2 oraz drugi budynek o powierzchni 80m2 posadowione na działce o powierzchni 1914 m2, budynek położony w bardzo dobrej lokalizacji pod względem...

  • 3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!
    1 / 12
    3 POKOJE, GARAŻ OSIEDLE BŁĘKITNE TARASY!

    Pruszków

    • 810 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o pow 51 m2 położone w doskonałej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Powstańców na osiedlu Błękitne Tarasy z 2017 roku. Bardzo funkcjonalne i rozkładowe usyt...

  • Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 4149m2 60złm2

    Grodzisk Mazowiecki

    • 248 940 zł cena
    • 4 149 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Dom 5 pokoi blisko PKP, niski koszt utrzymania

    Bramki

    • 945 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta sprzedaży domu w miejscowości Bramki, gmina Błonie.Nieruchomość położona jest w zadbanej i zagospodarowanej części miejscowości, przy asfaltowej ulicy gminnej z chod...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 562 600 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • Duża działka z Planem Zagosp. 1MN LUX lokalizacja!

    Kajetany

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 509 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od centrum Warszawy.Lokalizacja w cichym, spokojnym, leśnym zakątku.Działka objęta MPZP oznaczona jako 1MN 100%W drodze przy działce prąd i...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny segment o wysokim standardzie wykończenia, idealny dla wymagających klientów ceniących komfort i spokój. Nieruchomość oferuje aż 4 funkcjonalne pokoje, któr...

  • Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8
    1 / 5
    Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8

    Budy Józefowskie

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są domy, które się kupuje. I są takie, do których się wraca z przyjemnością. Ta wolnostojąca Willa to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą mieć własną przestrzeń – prawdziwie s...

  • Działka usługowa w świetnej lokalizacji

    Milanówek » ul. Królewska

    • 900 000 zł cena
    • 1 914 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1914 m² położona w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym tuż przy ul. Królewskiej oraz Villi Milan...

  • 1 / 2
    Działka w malowniczej miejscowości Łady

    Łady

    • 2 915 000 zł cena
    • 3 277 m2 powierzchnia
    • 890 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Ładach o powierzchni 3277m2 z której na prośbę kupującego właściciel może wydzielić działkę o pow. 1080m2 lub 1200m2.Przybliżone wymiary działki 24mx136m.Dz...

  • Prężnie rozwijająca się okolica

    Łady

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 978 m2 powierzchnia
    • 759 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Ładach o powierzchni 1978m2 z której na prośbę i potrzeby kupującego właściciel może wydzielić działkę o pow min. 950m².Przybliżone wymiary działki 19mx100...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 499 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • ⭐⭐⭐⭐2500 m2 urokliwa działka przy lesie z MPZP⭐⭐⭐⭐

    Bieniewiec

    • 499 000 zł cena
    • 2 425 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w pobliżu ulicy gminnej asfaltowej.Działka usytuowana na b. wysokiej skarpie z dostępem do mini rzeczki. Bardzo urokliwy teren.Obowiązuje miejscowy pla...

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 760 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Jaktorów

    • 1 290 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...