• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • 2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.
    1 / 16
    2/3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, ogródek, do rem.

    Dąbrowa Górnicza

    • 230 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym d...

  • Mieszkanie Wojkowice,
    1 / 7
    Mieszkanie Wojkowice,

    Wojkowice

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,40m² zlokalizowane w Wojkowicach przy ul. Plaka. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojne...

  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Do wynajęcia funkcjonalne studio, Jagiellońska 34
    1 / 7
    Do wynajęcia funkcjonalne studio, Jagiellońska 34

    Bytom

    • 1 030 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalne studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 16 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie (zamontowany en...

  • Mieszkanie Czeladź ul. 3 kwietnia

    Czeladź » ul. Kwietnia

    • 370 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne duże mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Czeladzi Piaski. Mieszkanie ma powierzchnię 80,05m2, do niego przynależy piwnica oraz komórka. Teren wokół budynku jes...

  • Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich
    1 / 3
    Mieszkanie Bytom, Strzelców Bytomskich

    Bytom

    • 135 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerka o powierzchni 20 m2, położona na 1 piętrze w ocieplonym budynku przy ul. Strzelców Bytomskich w Byt...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na sprzedaż
    1 / 2
    Dom na sprzedaż

    Sosnowiec

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- DOM DWURODZINNY --- SOSNOWIEC POGOŃ --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 140m2. usytuowany na działce 341m2. Ogrzewanie piece k...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

• Mieszkanie Bytom, Karola Miarki
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Karola Miarki

    Bytom

    • 375 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,01 m2, położone w Bytomiu przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, co nada...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 241 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie, 80,47 m², Będzin
    1 / 12
    Mieszkanie, 80,47 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 659 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    --- PIĘTRO DOMU --- 4POKOJE --- BALKON--- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80,47m2 usytuowa...

  • Mieszkanie, 52,29 m², Sosnowiec
    1 / 11
    Mieszkanie, 52,29 m², Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 249 000 zł cena
    • 5 229 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    --- SOSNOWIEC CENTRUM --- 2 POKOJE --- DO WŁASNEJ ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 52,29 m2 usytuowane w bloku o niskiej zabudowie na I piętrze w Sosnowc...

  • Mieszkanie, 89,37 m², Będzin
    1 / 10
    Mieszkanie, 89,37 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 739 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    --- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowa...

  • Mieszkanie, 31,50 m², Sosnowiec
    1 / 7
    Mieszkanie, 31,50 m², Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 159 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    --- SOSNOWIEC - KLIMONTÓW --- PRZESTRONNY POKÓJ --- ODDZIELNA KUCHNIA --- NISKI BLOK --- Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31,50m2 usytuowane na III piętrze w bl...

  • Mieszkanie, 85,75 m², Będzin
    1 / 13
    Mieszkanie, 85,75 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 649 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZ...

  • Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw
    1 / 2
    Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw

    Chorzów

    • 850 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną z możliwością zabudowy mieszkaniowej w centrum Chorzowa 2 przy ul 3-go Maja 71 o pow. 1180 mkw. Nr działki 8 i 7 mapa 62. Plan zagospodarowania...

  • 2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek

    Bytom

    • 289 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m², zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4...

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem

    Dąbrowa Górnicza

    • 429 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    pokojowe mieszkanie w Gołonogu przy ulicy Morcinka. *Brak podatku PCC 2% przy zakupie pierwszej nieruchomości (jeśli spełniasz warunki) — podatek 0 zł. Oszczędność ok. 9380 zł Jed...