• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zielonka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • Mieszkanie Katowice, Barcelońska
    Mieszkanie Katowice, Barcelońska

    Katowice

    • 917 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowy i bezpieczny apartament z tarasem Katowice, Piotrowice, ul. Barcelońska Na sprzedaż apartament o powierzchni 95 m, zaprojektowany z naciskiem na codzienny komfort i pocz...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 550 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myszkowice gmina Bobrowniki, na sprzedaż dom w trakcie budowy. Budowa rozpoczęta w 2025r. Dom parterowy z garażem w bryle budynku budowany według projektu Combe odbicie lustrzan...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spoko...

  • Wynajmę biura w 1 piętrowym budynku z parkingiem
    1 / 10
    Wynajmę biura w 1 piętrowym budynku z parkingiem

    Mysłowice

    • 35 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6 lokali biurowych zlokalizowanych na 1 piętrze jednopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Karola Miarki w Mysłowicach. Lokale o różnych powierzchniach 11-17 m2....

  • Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden
    1 / 15
    Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie od właściciela w Dąbrowie Górniczej na oś Reden przy ul Królowej Jadwigi 26 . Mieszkanie położone jest w bloku na 1-wszym piętrze .Du...

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • 2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie
    1 / 9
    2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie

    Mysłowice

    • 395 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie...

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. Kisielewskiego

    Sosnowiec » Zagórze » ul. Kisielewskiego

    • 345 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    wstrzymane Sosnowiec Zagórze ulica Kisielewskiego, na sprzedaż mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku. Powierzchnia 57,48m2 Drugie piętro Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 4 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. 11 Listopada

    Sosnowiec » Zagórze » ul. Listopada

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Zagórze, ulica 11 Listopada, mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Powierzchnia 63m2. 10 piętro w bloku 10-piętrowym. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój i balko...

  • Dom Sosnowiec Pogoń

    Sosnowiec » Pogoń

    • 419 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 081 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA CENA Pogoń, połowa domu na sprzedaż, piętro w budynku 2-rodzinnym. Powierzchnia użytkowa 136,51m2, na która składają się wyodrębniona własność lokalu mieszkalnego 92,44m2 wr...

  • Dom Strzyżowice

    Strzyżowice

    • 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalny w Strzyżowicach w gminie Psary -może być wykorzystany inwestycyjnie np pod wynajem -działka częściowo jest usługowa, więc można prowadzić działalno...

  • Lokal Dąbrowa Górnicza ul. Jana Mizerkiewicza

    Dąbrowa Górnicza » ul. Mizerkiewicza

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom inwestycyjny z gwarantowanym dochodem.Dom położony jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ząbkowice,...

  • Działka inwestycyjna Sosnowiec, Białostocka
    Działka inwestycyjna Sosnowiec, Białostocka

    Sosnowiec

    • 2 990 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 831 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 3600 m2, znajdującej się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze. Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację...

  • Mieszkanie Bytom, Szkolna
    Mieszkanie Bytom, Szkolna

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i] Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Piotrowice...

  • 1 / 4
    Działka Wojkowice

    Wojkowice

    • 165 000 zł cena
    • 674 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wojkowice, na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia działki 674m2 Wymiary: od ulicy 14,2 x 50,5x45,8x14,1m Media: woda prąd gaz i kanalizacja mi...

  • Mieszkanie Sosnowiec Środula, Goszczyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Środula, Goszczyńskiego

    Sosnowiec

    • 459 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Sosnowiec, Środula, ul. Goszczyńskiego Oferujemy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, dodatkowo wyposażone w kli...

  • Dom Preczów

    Preczów

    • 657 426 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Preczowie Domy w stanie surowym zamkniętym bez instalacji z gotową elewacją. na tym etapie inwestycji mamy do wyboru 9 budynków, każdy o powierzchni użytkowej 1...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Tysiąclecia

    Dąbrowa Górnicza » Gołonóg » ul. Tysiąclecia

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wejścia bez nakładów finansowych, z wyposażeniem w kuchni i pokoju. Mieszkanie przy ul. Tysiąclecia w niskim 2-piętrowym bloku, na 1 piętrze. Blok po termomoderniza...