• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobroszów Oleśnicki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego
    1 / 8
    Duża kawalerka z aneksem sypialnianym- Pułaskiego

    Chorzów

    • 1 260 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka z aneksem sypialnianym i osobną, dużą kuchnia przy ulicy Pułaskiego 19 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 34 m2. Piętro 1 w...

  • 3 pokoje, w centrum miasta Sosnowiec
    3 pokoje, w centrum miasta Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 360 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-pietrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpok...

  • Mieszkanie Wojkowice, Plaka
    Mieszkanie Wojkowice, Plaka

    Wojkowice

    • 259 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Na sprzedaż prezentujemy komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,50 m2, położone na czwartym piętrze ocieplonego bloku, zlokalizowanego w ser...

  • sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl

    Piekary Śląskie

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam 1/16 część kamienicy jako wolne mieszkanie 60 m,dwa pokoje,kuchnia łazienka dwa balkony,piwnica,co etażowe węglowe opłaty remontowa 200 zł,woda 21,42 za1m ,śmieci 39,90zł/...

  • wynajmę lokal na działalność
    wynajmę lokal na działalność

    Piekary Śląskie

    • 690 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal 63m w Piekarach Śląskich na dowolną działalność,do końca września była tam produkcja zdrowej żywności,lokal składa się z części sklepowej,socjalnej,magazynku,pomieszc...

  • Mieszkanie Bytom, Szymały
    Mieszkanie Bytom, Szymały

    Bytom

    • 165 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,20m² zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Szymały. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojnej...

  • Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela
    Działka rekreacyjna Chorzów, Ks. Józefa Czempiela

    Chorzów

    • 59 900 zł cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 328 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Hutnik w Chorzowie Batorym. Działka znajduje się w wyjątkowo wygodnej lokalizacji - b...

  • Mieszkanie Mysłowice
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ MYSŁOWICE JANÓW 2 POKOJE GOTOWE DO WEJŚCIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 zn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • 3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż
    1 / 5
    3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż

    Katowice

    • 3 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c z...

  • Zachodnia kawalerka z ogródkiem I Parking w cenie
    1 / 6
    Zachodnia kawalerka z ogródkiem I Parking w cenie

    Sosnowiec

    • 262 528 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowoczesna inwestycja położona w świetnym punkcie komunikacyjnym miasta Sosnowiec. Bezpośredni zakup od dewelopera! Brak prowizji! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na...

  • Przestronne mieszkanie blisko Parku Śląskiego
    1 / 13
    Przestronne mieszkanie blisko Parku Śląskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej 12 w Siemianowicach Śląskich, w cenionej dzielnicy Bytków, tuż przy Parku Śląskim – jednym z najwię...

  • Mieszkanie Sosnowiec
    1 / 10
    Mieszkanie Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sosnowiec, Środula | 5 piętro | winda Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie , położone w dzielnicy Środula w Sosno...

  • Mieszkanie Mysłowice
    1 / 9
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m² , usytuowane na 3. piętrz...

  • Mieszkanie Sosnowiec
    1 / 11
    Mieszkanie Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 300 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sosnowiec, Sielec | 4 piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie , zlokalizowane w dzie...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Działka Tąpkowice ul. Brynicka

    Tąpkowice » ul. Brynicka

    • 250 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się części Tąpkowic. To miejsce łączy ciszę, przestrzeń i sielski klimat z wygodnym dostępem do miast a...

  • Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice
    Mieszkanie Katowice

    Katowice

    • 1 300 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę położoną w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie umeblowane posiada niezbędne AGD w k...