• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Piastów

(64)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • 1 / 2
    Działka pod Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m² usytuowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.Na działce parterowy dom jednorodzinny z 1975 roku, dom wymaga remontu.Dla tego terenu jest uc...

  • Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej
    1 / 10
    Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej

    Piastów

    • 106 584 zł cena
    • 41 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Anny Wojdy sprzeda udział 1/8 we współwłasności do nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 4,19 ha (działka nr ewid. 482) położonej w...

  • Kawalerka z balkonem
    Kawalerka z balkonem

    Piastów

    • 499 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Certyfikat energetyczny dla lokalu aktual...

  • Wynajmę budynek mieszkalny
    1 / 7
    Wynajmę budynek mieszkalny

    Piastów

    • 3 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę budynek mieszkalny dla firmy.Budynek posiada kuchnię,dwa pokoje z tv. na 5,6 osób,łazienka,parking.

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Bezczynszowe 4 pokoje z prywatnym ogródkiem 135m2

    Piastów » ul. Bohaterów Wolności

    • 830 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie dwie r...

  • Mieszkanie Piastów ul. Elizy Orzeszkowej

    Piastów » ul. Orzeszkowej

    • 825 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestr...

  • 1 / 2
    Działka Piastów

    Piastów

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 082 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Niezabudowana działka w prostokącie, z ogromnym potencjałem dla deweloperów - z możliwością wybudowania dwóch, dwulokalowych bliźniaków, domu cztero-lokalowego Doskonale skomun...

  • Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |
    1 / 10
    Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |

    Piastów

    • 1 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, Reja 12A | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż nieruchomość...

  • Bliźniak z wydzieloną działką 300m2

    Piastów

    • 1 295 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa, w sąsiedztwie nowe...

  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • Działka pod budownictwo wielorodzinne

    Piastów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1240m2 pod zabudowę wielorodzinną, ogrodzona, zlokalizowana w Piastowie. Położona w terenie zabudowanym niedaleko centrum miasta. Jest plan zagospo...

  • 1 / 2
    Nowy lokal usługowy Piastów

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY LOKAL USŁUGOWY 97 M2 - ŚWIETNA LOKALIZACJA Uniwersalny lokal użytkowy o powierzchni 97 m2. Może być wykorzystany jako USŁUGOWY, HANDLOWY lub BIURO. Lokal na parterze, dostę...

  • działka USŁUGOWA

    Piastów

    • 2 100 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Korzystnie położona działka USŁUGOWA wśród nowych domów na powstającym mini-osiedlu. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość wykorzystania terenu na posadowieni...

  • 100 lenia Willa w centrum Piastowa!!

    Piastów

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna, ponad 100-letnia willa zlokalizowana w spokojnej części Piastowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 105 m² charakteryzuje się przestronnymi wnętrzam...

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Piastów

    • 1 590 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości