• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Hucisko Jawornickie
  • Ostrołęka
  • Lipiny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Świerklaniec

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świerklaniec

    • 155 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. false

    Piekary Śląskie

    • 195 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY - mieszkanie z wynajmującym lokatorem. Szukasz kawalerki po remoncie, do wprowadzenia od zaraz bez nakladów finansowych, z pełnbym wyposażeniem?...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Heneczka

    Piekary Śląskie » ul. Heneczka

    • 225 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania dwupokojowego z nową kuchnią, gładziami na ścianach, meblami, do wprowadzernia od zaraz? Trzecie piętro, świetna lokalizacja. Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 249 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Piekary Śląskie os Wieczorka Nowe, ul Alojzjanów, 1 piętro, po remoncie, do wprowadzenia! Dwa pokoje, kuchnia, przedpokój. Kuchnia pod za...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Pod Lipami

    Piekary Śląskie » ul. Pod Lipami

    • 481 800 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy - osiedle na Lipce, zapraszam. Bez podatku PCC, bez prowizji! Układ apartamentu: - obszerny salon z otwartą kuchnią z wyjściem na duzy balkon / taras -...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnowskie Góry

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 265 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 920 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzionków

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 249 440 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 146 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Inwestycyjne Pełne wyposażenie I Piętro/ul.Maczka/CO/2pokoje

    Piekary Śląskie

    • 259 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bez Pośredników!!! Mieszkanie jest na chwile obecna wynajmowane, i jest to sprzedaż inwestycyjna (wraz z bezproblemowymi lokatorami). Hej! Jestem Twoim przyszłym dwupokojowym m...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 749 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osie...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m2...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. bp. Nankera

    Piekary Śląskie » ul. Nankera

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    pis: Mieszkanie z ogromnym potencjałem. Położone na pierwszym pietrze z balkonem i piwnicą. - Salon ok 19, 5 m2 - Przedpokój ok 8,3 m2 - Łazienka ok 3,7 m2 - WC ok 1,1 m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Radzionków

    • 290 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Radzionków

    Radzionków

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe Budownictwo w Idealnej Lokalizacji. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku, położone w Radzionkowie, łączy w sobie nowoczesność, komfort oraz idealną loka...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m² , położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Loka...

  • Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy
    1 / 11
    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wy

    Piekary Śląskie

    • 230 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam zamienie mieszkanie 32m2po remoncie umeblowane i wyposażone czynsz opłaty 600zl zwroty piekary Śląskie Zygmunta Starego 6 tel [tel]

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików
    1 / 15
    Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików

    Piekary Śląskie

    • 562 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, sk...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2026 roku, os Wieczorka Nowe w Piekarach Śląskich Układ mies...

  • sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie jako1/16 część kamienicy Piekary Śl

    Piekary Śląskie

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam 1/16 część kamienicy jako wolne mieszkanie 60 m,dwa pokoje,kuchnia łazienka dwa balkony,piwnica,co etażowe węglowe opłaty remontowa 200 zł,woda 21,42 za1m ,śmieci 39,90zł/...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle Wieczorka ul. Ziętka

    Piekary Śląskie » ul. Ziętka

    • 1 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po kompleksowym remoncie 3 lata temu, na drugim piętrze 38 m, w bardzo dobrej lokalizacji, do wprowadzenia od 1.06.2026 r Piekary Śląskie ul Ziętka 74 (p...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska

    Piekary Śląskie

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cich...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja

    Piekary Śląskie

    • 300 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, w cichej i spo...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Kotuchy

    Piekary Śląskie » ul. Kotuchy

    • 190 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia bądź remontu na pierwszym piętrze. Dwa niezależne pokoje. Piekary Śląskie ul Franciszka Kotuchy. Układ mieszkania: - pr...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż dwa mieszkania o powierzchni 70,85 m² oraz 83,61 m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Nieruchomości znajdują się na parterze oraz...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Oświęcimska

    Piekary Śląskie

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,94m², zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Oświęcimskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej ka...

  • Mieszkanie Radzionków, Zofii Nałkowskiej
    Mieszkanie Radzionków, Zofii Nałkowskiej

    Radzionków

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowana w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej 1E. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku, w wyjątkowo spokojnej...