• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Starnice
  • Ożarowice
  • Ciepielów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Świerklaniec

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świerklaniec

    • 155 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Piekary Śląskie rynek pierwotny ul. Pod Lipami

    Piekary Śląskie » ul. Pod Lipami

    • 481 800 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy - osiedle na Lipce, zapraszam. Bez podatku PCC, bez prowizji! Układ apartamentu: - obszerny salon z otwartą kuchnią z wyjściem na duzy balkon / taras -...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnowskie Góry

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piekary Śląskie

    • 249 440 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnowskie Góry

    • 399 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 659 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na parterze, położonego w nowoczesnym osied...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 749 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osie...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry Śródmieście rynek pierwotny

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Oaza Spokoju i Komfortu Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m² oraz 94,1 m² zlokalizowane w samym centrum Ta...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska
    Mieszkanie Piekary Śląskie, Bytomska

    Piekary Śląskie

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,78m² zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cich...