• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(2 068)
  • Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², usytuowane na parterze budynku przy skrzyżowaniu ulic Wspólna Droga i Szaserów. Mieszkanie: Układ: salon z wyjści...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska
    Mieszkanie Warszawa Rembertów, Suflerska

    Warszawa

    • 1 630 503 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 18 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TO NIE BYŁ APARTAMENT NA SPRZEDAŻ A TERAZ MOŻE BYĆ TWÓJ Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten apartament został zaproje...

  • 2 pokoje z widna kuchnią, budynek po odnowieniu

    Warszawa » Bielany » ul. Dorycka

    • 670 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem Mieszkanie położone w budynku po rewitalizacji. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4 m2. Jest KW b...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 4 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój i k...

  • Dwa pokoje w centrum Wołomina.

    Wołomin » ul. Sikorskiego

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu nieruchomości w centrum Wołomina, przy ulicy Sikorskiego. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 46,19 m² usytuowane na trzecim piętrz...

  • Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola
    1 / 10
    Mieszkanie 46m Elektoralna Warszawa Wola

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam mieszkanie 46m w odnowionej kamenicy. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich
    1 / 12
    Mieszkanie 38 m2 przy Fortach Szczęśliwickich

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół bud...

  • Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5
    1 / 16
    Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród war...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wileńska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wileńska

    • 3 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m², położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego.Mieszkanie składa się z:- przestronneg...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny o pow.40,78m2 zlokalizowany w apartamentowcu Central House w Dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 2 -pokojowe, ur...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Hermana

    • 899 900 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkam...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 1 075 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesow...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Północ, Szmulki rynek pierwotny ul. Otw...

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Otwocka

    • 629 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budy...

  • 0%, Lewandów - taras 35m, 2 garaże, komórka

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 1 030 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tylko u nas !!! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "Szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino,...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Jałtańska

    Warszawa » Mokotów » ul. Jałtańska

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 3 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju dziennym st...

  • Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka
    1 / 7
    Kawalerka 32 m.kw., z balkonem, ul Rossiniego, Białołęka

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m², położoną w pięknej, zielonej części Białołęki na Osiedlu Zielona Dolina, ul. Rossiniego 15. Mieszkanie jest w pełni u...

  • Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż
    1 / 15
    Luksusowy 4-pok. | 90 m² | NOWY | Metro | Garaż

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m² | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 ENGLISH VERSION BELOW Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m², zaprojekto...

  • Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów
    1 / 13
    Jasne 2 pokoje z balkonem, Mokotów

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma powierzchnię 47 m² i składa się z: Dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon. Znajduje się w nim strefa jadalniana ze stołem i krzesłami, dwie sofy oraz klasyczna,...