• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zielonka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(2 068)
  • Gotowiec inwestycyjny  3 lokale  ROI ~6%  garaż
    Gotowiec inwestycyjny 3 lokale ROI ~6% garaż

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 20 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny mieszkanie o powierzchni 85 m², zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie, podzielone na 3 niezależne lokale, wszystkie aktualnie w...

  • Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.
    Funkcjonalne 3 pokoje na Sadybie! Do remontu.

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Mokotów Sadyba, ul. Konstancińska 1 Mieszkanie 56 m² 3 pokoje oddzielna kuchnia balkon świetna lokalizacja obok Sadyba Best Mall Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierz...

  • Mieszkanie w sercu Mokotowa
    Mieszkanie w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 888 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Odkryj swoje wymarzone miejsce w sercu Mokotowa! Marzysz o życiu w tętniącej życiem, a zarazem spokojnej dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy na spr...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa
    Mieszkanie Warszawa Wawer, ul. Palmowa

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ :  przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie. Mieszkanie...

  • M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie
    1 / 16
    M2 w Wesołej-oddzielny garaż-duża piwnica w cenie

    Warszawa

    • 580 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, położone przy ulicy Armii Krajowej 56, w Warszawie - Wesołej. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym i jednocześnie osta...

  • Mieszkanie blisko metra
    1 / 5
    Mieszkanie blisko metra

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Jeśli szukacie Państwo funkcjonalnego mieszkania, którego lokalizacja będzie pozwalała łatwo dotrzeć w każdą część Warszawy - to jest to oferta, która może Was zainteresować. Preze...

  • Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem
    1 / 7
    Jasne mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem

    Marki

    • 2 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania – idealny dla osób ceniących spokój, porządek oraz wygodę. Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wołomińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Wołomińska

    • 430 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki położonej w dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Północ przy ulicy Wo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jaszowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Jaszowiecka

    • 739 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 23 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z anekse...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Szukasz mieszkania, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta we Włochach to dokładnie taki balans. Na sprzedaż komfort...

  • 2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro
    1 / 10
    2-stronna kawalerka przy Koźmińskim | Metro

    Warszawa

    • 657 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m² przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysok...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Batalionów Chłopskich

    Warszawa

    • 656 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅
    1 / 10
    ✅Zobacz---> 2 p.obok ogródka Jordanowskiego✅

    Warszawa

    • 719 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskiej Pradze-Północ. Opis lokalu Mieszkanie dwustronne. Położone na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. W pokojach k...

  • Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad Wisłą
    Apartament z fenomenalnym widokiem na panoramę bezpośrednio nad W...

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edward...

  • Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD
    1 / 6
    Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję bezpośrednio do wynajęcia kawalerkę 32 m. kw w budynku Wola Tower przy ul. Radziwie 7. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie  z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętr...

  • Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska
    Mieszkanie Legionowo, Zegrzyńska

    Legionowo

    • 645 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -...

  • 2 pokoje z balkonem, Wilanów.
    1 / 12
    2 pokoje z balkonem, Wilanów.

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku (rama H) z lat 80. Składa się z dużego pokoju ok. 22 m2 z wyjściem na logg...