• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • Apartament C10| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C10| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 603 758 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament C5| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C5| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 593 376 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa
    1 / 10
    Mieszkanie Zabrze Grzybowice, Witosa

    Zabrze

    • 1 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - Przedpokoju z du...

  • Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Zabrze

    • 405 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Cicha spokojna okolica Zabrze Zaborze Kalinowa ,balkon,komórka lokatorska mieszkanie z wyposażeniem cena 405 000 pełna własność, księga wieczysta ,biura nieruchomości i pośrednicy...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia
    1 / 6
    Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia

    Bytom

    • 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na godziny , dni , tygodnie mieszkanie o powierzchni 30 m². Znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane W salonie dostępne jest naturalne światło or...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym , o powierzchni 39,21 m² , położonego w śródmieściu Bytomia pr...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...

  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy
    1 / 5
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, Obrońców Warszawy

    Siemianowice Śląskie

    • 378 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Obrońców Warszawy w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałko...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...