• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(1 110)
  • Mieszkanie Bytom, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Wrocławska

    Bytom

    • 1 550 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ***WYNAJĘTE*** Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, które jest usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu, w którym dostępna jest winda. To idealne rozwiązanie dla osób starszych lub osób...

  • Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

    Zabrze

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

     3 POKOJE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ - OS. KOPERNIKA, ZABRZE Szukasz nieruchomości, która jest „maszynką do zarabiania”? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr kw...

  • Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie w Gliwicach przy ul. Gwiazdy Polarnej – Osiedle Kopernika na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Na powierzchni użytkowej 51 m2 znajdują...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Bytom, Katowicka
    1 / 11
    Mieszkanie Bytom, Katowicka

    Bytom

    • 249 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do...

  • Mieszkanie Wojkowice, Plaka
    1 / 8
    Mieszkanie Wojkowice, Plaka

    Wojkowice

    • 1 290 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m2, położone na czwartym piętrze zadbanego, ocieplonego bloku na osiedlu Plaka w Wojkowicach. Lokal...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Hermana Wróbla
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Hermana Wróbla

    Siemianowice Śląskie

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym...

  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 709 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulic...

  • Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 9
    Tychy Czarnieckiego duże 3 pokoje z widokiem na park

    Tychy

    • 469 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co zapewnia do...

  • Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem
    1 / 10
    Tychy oś C. Kawalerka z Balkonem

    Tychy

    • 269 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe  o powierzchni 35,9 m2 położone na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku w samym centrum Tychów na osiedlu C. Lokal s...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N
    1 / 11
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tychów – os. N Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,53 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu N w Tychach....

  • Mieszkanie Bytom, Kolejowa
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Kolejowa

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    !!REZERWACJA!! Wyłącznie u Nas!! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu, w doskonale skomunikowanej części miasta...

  • Mieszkanie Bytom, Morcinka
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Morcinka

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!SPRZEDANE!! Wyłącznie u Nas!! Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego wejścia i nie wymaga żadnych dodatkowych prac - ta nieruchomość jest dla Ciebie. Zapraszamy...

  • Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Józefa Chełmońskiego

    Bytom

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ! BEZ PROWIZJI! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m², zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się...

  • Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 2 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Blisko Parku Śląskiego Szybki dojazd do centrum Katowic komunikacją (tramwaje, autobusy) j...