• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Piasecznem

(2 081)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Św. Bonifacego

    Warszawa » Mokotów » ul. Bonifacego

    • 1 030 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Warszawa » Wilanów » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 3 650 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy - Miasteczko Wilanów. Lokal znajduje się na 3. pięt...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53B...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Przestronna kawalerka na sprzedaż
    1 / 11
    Przestronna kawalerka na sprzedaż

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę o powierzchni 36 m2, składającą się z pokoju, łazienki z WC i widnej kuchni. Mieszkanie jest dwustronne, wysokie i słoneczne. Znajduje się na czwartym piętrze, p...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba, Jana III Sobieskiego

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III Sobieskiego Świetny układ zielona okolica nowa linia tramwajowa do Centrum lub Wilanowa Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonaln...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla r...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową w pobliżu, w bardzo dobrej lokalizacji (3 minuty do stacji Metra Wilanowska, d...

  • Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokoje z balkonem | Wola | Metro

    Warszawa

    • 735 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m² na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią wygod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Siedmiogrodzka

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE | BEZPIECZNE I ELEGANCKIE OSIEDLE | OAZA | DOSTEPNE OD 01.03.2026 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Prezentujemy Państwu mieszkanie na. wynajem, niezwykle prze...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 997 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie styl życia ma znaczenie - Wilanów, ul. Sarmacka  Jeśli Wilanów jest dla Ciebie czymś więcej niż lokalizacją - to właśnie tutaj poczujesz, dlaczego tak wiele...

  • Mieszkanie Wilanów
    1 / 8
    Mieszkanie Wilanów

    Warszawa

    • 2 310 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis mieszkania Sarmacka 4B Stylowy apartament z wysokim standardem wykończenia w inwestycji Villa Nobile, 77,09 m2, 3 pokoje, BEZPOŚREDNIO Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Ursynów, Imielin: - Do stacji metra przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów ok. 600 metrów, - Tuż obok Biedronka, - Po drugiej stronie, ok. 200 metrów LIDL, - Dookoła mnóstwo zieleni i ale...

  • Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach
    1 / 10
    Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią i pokojem od frontu i dwoma sypialniami od ogródka. Powierzchnia całkowita: 50,3 m². Piwnica - 2 m2. Mieszkanie zna...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...

  • Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem
    1 / 4
    Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i z doskonałą lokalizacją, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Herbu Oksza 3 na 2 piętrze (Warszawa, dzielnica Ursus). Możliwość wynajmu z miejscem w garażu p...

  • GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
    1 / 16
    GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!] [English version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odleg...