• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(2 082)
  • 1 pokój do wynajęcia dla studentki
    1 / 8
    1 pokój do wynajęcia dla studentki

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 pokój do wynajęcia w Warszawie Zoliborz ul Potocka 4, czynsz w cenie Dodatkowe opłaty to :prąd , gaz , internet, miejsce parkingowe za dodatkową opłatą ,duży pokój z balkonem ,...

  • Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra
    1 / 10
    Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Met...

  • ładne 3 pokojowe do wprowadzenia
    1 / 16
    ładne 3 pokojowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 1 251 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na Bemowie przy ul. Ziębickiej 2. Mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowane przez artystę plastyka. Na podłogach p...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławicka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławic...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | DUŻY BALKON 8,68 m² Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim sta...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę ul Grottgera .wolne od 15.03 tel [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowsk...

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ENG & RU belov BEZ PROWIZJII DLA AGENCJI / NO COMMISION Adres: ul. Kruczkowskiego 12A, Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20 m², położone na pierwszy...

  • 3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka
    1 / 16
    3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Plac Wilsona, z piwnicą
    1 / 13
    Plac Wilsona, z piwnicą

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej ka...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynarodowa
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynar...

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Ul. Międzynarodowa 60 Rozkład Studia : -Pokój z aneksem kuchennym i pojedynczym łóżkiem -Łazienka Dod. Informacje : - Studio znajduje się na dziewiątym piętrze - Wyposażone : pra...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka

    Warszawa

    • 464 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m² z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, miesz...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna

    Warszawa

    • 2 350 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 29 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lok...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy spożywcze, nieco dalej bazarek (500 m), galeria RENOVA (500 m), stacja benzy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Legionowa

    Legionowo

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Opis mieszkania Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ul. Instalatorów 9 Metraż: 17,5 m2 Rozkład Lokalu mieszkalnego : -Salon z aneksem kuchennym  - Korytarz z przestronną szafą -Łazienka z toaletą oraz kabiną prysznicową. Dod. Info...

  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...