• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Chorzów

(157)
  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Mieszkanie Chorzów, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów, Bolesława Chrobrego

    Chorzów

    • 519 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Centrum ul. Bolesława Chrobrego . Lokal znajduje się odremontowanej kamienicy w oficynie i składa się z dwóch...

  • Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory

    Chorzów

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na o...

  • Mieszkanie Chorzów, Powstańców
    1 / 9
    Mieszkanie Chorzów, Powstańców

    Chorzów

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Powstańców w Chorzowie. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypial...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka Chorzów 37,80 m2
    1 / 8
    Kawalerka Chorzów 37,80 m2

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,80 m2 położone na drugim piętrze Chorzowskiej kamienicy przy ul. Św. Kingi. Mieszkanie składa się z dużego pokoju głównego, widne...

  • Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.
    1 / 8
    Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.

    Chorzów

    • 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu pokoju z kuchnią wraz z prysznicem, toaleta jest osobna na korytarzu tylko dla tego mieszkania ale istnieje możliwość podłączenia WC w mieszkaniu. Mieszkanie...

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 433 495 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 426 976 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 321 981 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 430 957 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 335 439 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów

    • 280 095 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 465 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 610 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnowskie Góry
    Biuro nieruchomości