• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Lublin

(32)
  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w centrum Lublina tuż przy parku Saskim 5 minut spacerem do KUL Mieszkanie ma nieprzechodnie pokoje ,większy pokój z balkonem,oddzielna duża kuchni...

  • Mieszkanie w centrum Lublina
    1 / 12
    Mieszkanie w centrum Lublina

    Lublin

    • 2 900 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie do wynajęcia w centrum Lublina (ulica Niecała, obok Placu Litewskiego) – od 1 maja 2026 r. Umeblowany samodzielny apartament o powierzchni 83 m2: salon, dwie sypialnie,...

  • Lublin - centrum miasta - 2 pokoje.

    Lublin » Stare Miasto » ul. Cicha

    • 489 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet. Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare Miasto...

  • Prestiżowe mieszkanie, wyskoki standard, 2 balkony.

    Lublin » Śródmieście

    • 900 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KAPITALNA LOKALIZACJA - ścisłe centrum miasta (boczna ul. Narutowicza) ** ** Niepowtarzalna OFERTA dla wymagających **LUBLIN (Śródmieście): polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowa...

  • Unikatowy apartament "Art Deco Spokojna 10"

    Lublin » Śródmieście » ul. Spokojna

    • 727 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Niepowtarzalny, ekskluzywny apartament w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "Art Deco" przy ulicy Spokojnej 10" - perle architektury lubelskiej.Jest to znakomita inwestycja dla osó...

  • Mieszkanie w centrum Lublina, ul Lipowa

    Lublin

    • 509 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ŁAZIENKA ŚWIEŻO PO REMONCIE: Nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowaOddzielne WC RESZTA MIESZKANIA:Drewniany parkiet na podłogach (klimat!)Okna plastikowe (cicho i ci...

  • Mieszkanie dwupokojowe, dzielnica akademicka.
    1 / 12
    Mieszkanie dwupokojowe, dzielnica akademicka.

    Lublin

    • 2 350 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum 2 350 zł/mies. do negocjacji Winda: Nie Parking: parking strzeżony Poziom: 1 Umeblowane: Tak Rodzaj zabudowy: Blok Powierzchnia: 55 m² Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie 70 mkw w centrum Lublina

    Lublin » Śródmieście

    • 980 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    ;** Świetna lokalizacja -- niski czynsz !** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów !! **Jest to mieszkanie - aktualnie po przeróbce jako lokal usługowy. Po niew...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Unikatowe mieszkanie w centrum Lublina - 136m2!

    Lublin » ul. Okopowa

    • 952 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 136m2 - 6 pokoi.Lokal położony jest na ostatnim piętrze kamienicy w samym sercu Lublina..Nieruchomość idealna dla osób szukających...

  • Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina
    1 / 8
    Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina

    Lublin

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 5-pokojowe z 2 łazienkami i oddzielną widną kuchnią na poddaszu pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie (2 pokoje, osobna kuc...

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Mieszkan...

  • Atrakcyjne mieszkanie w centrum po remoncie

    Lublin

    • 362 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam wyremontowane, jasne, ciche, ustawne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na ul. Junoszy w Lublinie. Balkon wychodzi na zieleń (wysokie drzewa, świerki, tuje). Kontakt: [...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Bychawa ul.

    Bychawa

    • 337 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 w centrum Bychawy.Mieszkanie po generalnym remoncie.Składa się z salonu z dużym balkonem, oddzielnej sypialni, kuchni, przedpoko...

  • Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Bełżyce

    Bełżyce » ul. Wilczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bełżyce - prawie 70m² mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokojeMieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w cen...

  • Nałęczów - 3 pokoje - gotowe do wejścia

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,50m2. położone na pierwszym piętrze w centrum Nałęczowa - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz malowni...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...