• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Katowice

(41)
  • III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU
    III pokojowe mieszkanie budynek ODDANY DO UŻYTKU

    Katowice

    • 565 301 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ️Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament z loggia, położony w Katowicach, o powierzchni 59,48m2, na III piętrze, stan developerski. Mieszkanie oddane do użytku. ️Cena tego ap...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 484 078 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 261 270 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04 !!!! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 419 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszka...

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 698 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 433 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 346 769 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 2
    Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 524 862 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 578 164 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 416 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na...

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 438 256 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 295 221 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 562 548 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 559 983 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 520 643 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów » Centrum

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 325 611 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 423 352 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 602 140 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 543 825 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 335 439 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 433 495 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 426 976 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 321 981 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro