• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Chorzów

(52)
  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 370 064 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 492 603 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 662 728 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 589 317 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 507 472 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 5
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 743 979 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 509 058 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 507 869 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    1 pokój, kawalerka, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 246 447 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 9 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 475 938 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    2 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 368 291 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    3 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 589 225 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...

  • Pierwszy najem | Nowoczesne | Świeżo po remoncie

    Katowice

    • 2 050 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 26 m² | Po remoncie | Świeże i gotowe do zamieszkania Mam na wynajem komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, świeżo wyremontowane – pierwszy najemca! Idealne...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 587 404 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 675 125 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 671 422 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 642 135 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.
    1 / 9
    Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.

    Katowice

    • 949 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji pr...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spoko...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 574 882 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A21- Balkon: 6,39m - mieszkanie o powierzchni 59,06m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy P...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 632 030 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B24- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,73m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 568 688 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B23 - Balkon: 7,63m+4,04m - mieszkanie o powierzchni 57,85m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - d...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 574 557 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B29 - Balkon: 7,63m+4,04m - mieszkanie o powierzchni 57,85m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - d...

  • GOTOWE NA JUŻ! 2 pok. + balkon 12m2! Tylko u nas!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Słoneczna

    • 489 907 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tylko u nas! Kup i zainwestuj już dziś! KLUCZE DO ODBIORU JUŻ DZIŚ! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 45,79m2 - układ 2-pokojowy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 638 692 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B30- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,73m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 605 082 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 309 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B6 - Taras: 5,33m + ogródek - mieszkanie o powierzchni 65,32m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 586 196 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B5 - Taras: 4,03m + ogródek - mieszkanie o powierzchni 58,15m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 461 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal B1 - Taras: 4,44m+ ogród - mieszkanie o powierzchni 40,59m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - da...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 580 824 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A27 - Balkon: 6,39m - mieszkanie o powierzchni 59,06m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 523 594 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A26 - Balkon: 8,7m - mieszkanie o powierzchni 50,5m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy Pa...

  • M inwestycyjne +Możliwość przejęcia z NAJEMCĄ!!

    Katowice » ul. Zbożowa

    • 259 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    IDEALNE POD INWESTYCJE! Mieszkanie przy WSB oraz wężle komunikacyjnym! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 30m2 - kawalerka z wy...

  • Nowa Inwestycja! Zainwestuj już dziś! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Modelarska

    • 621 771 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA! Już dziś kup swoje wymarzone M! Lokal A16- Balkon: 15,21m - mieszkanie o powierzchni 65,76m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - dajemy...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 699 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtyck...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka

    Katowice

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to s...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Hermanice....

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 857 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w zielonej i spokojnej...