• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Zielonką

(485)
  • Przytulna kawalerka na Ochocie - Urbanistów
    Przytulna kawalerka na Ochocie - Urbanistów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    . Umowa okazjonalna. Do wynajęcia od maja 2026, po załatwieniu formalności (parę dni). Bezpośrednio. Przytulna, umeblowana, cicha kawalerka 23,74 m2, dla osób pracujących (wymagane...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 48m2 Saska Kępa
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe 48m2 Saska Kępa

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną łazienką i widną kuchnią oraz balkonem. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na Saskiej Kępie róg ulic Afrykańska i Egipska. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska

    Warszawa

    • 4 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nie...

  • Z klimatyzacją
    1 / 8
    Z klimatyzacją

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    NA wynajem zupełnie nowy, nigdy nie wynajmowany, piękny apartament usytuowany na 14 piętrze nowego budynku na rogu ul. Czerniakowskiej/Gagarina z absolutnie wyjątkowym widokiem z o...

  • Mieszkanie przy metrze na Powiślu
    1 / 13
    Mieszkanie przy metrze na Powiślu

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem piękne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu w bezpośredn...

  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    I NTERNET W CENIE| ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE | UMOWA NA MIN.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuch...

  • Klimatyczne mieszkanie
    1 / 9
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposredio wynajme klimatyczne mieszkanie 2 oddzielne pokoje z kuchnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grojeckiej/Pl.Narutowicza Zapraszam [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 3 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska

    Warszawa

    • 2 090 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Klimatyczne studio przy ul. Szegedyńskiej 5 na Bielanach, usytuowane na 6 piętrze. Poskrzypujący parkiet, dwuskrzydłowe, otwierane w pełni drzwi balkonowe, ciekawe elementy sztuki...

  • Wynajmę Nowy Apartament, Wa-wa Włochy, 61m2, 2 łazienki
    Wynajmę Nowy Apartament, Wa-wa Włochy, 61m2, 2 łazienki

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis Włochy - RAKÓW ul. Jutrzenki Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym otwartego na hol sypialni - z szafą i łóżkiem sypialni – z szafą wnękową i łożem małżeńskim...

  • BEZP. 2 pok. Marszałkowska 85, Metro Centrum ! ENGLISH
    1 / 11
    BEZP. 2 pok. Marszałkowska 85, Metro Centrum ! ENGLISH

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO, bez prowizji. Ścisłe Centrum ! W bardzo dobrym stanie. W pobliżu - Rotunda, hotel Novotel. Metro Centrum. Balkon, winda, ochrona, monitoring, oddzielna kuchnia. Do wy...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Żelazna
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, Żelazna

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 10 piętrowym w budynku. W promieniu 250 m przystanki aut...

  • 2 pokoje, Ursus, od zaraz
    1 / 15
    2 pokoje, Ursus, od zaraz

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dostępne od zaraz! Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ryżowa Park, na granicy warszawskich dzielnic Włoch i Ursusa, przy ul. Stefanii Wilczyńskiej 5A (dawniej ul. Dzieci Warszaw...

  • 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem.
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem.

    Radzymin

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w Radzyminie, około 20 km od Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialn...

  • Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.
    Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Powstańców Śląskich
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Powstańców Śląskich

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do ce...

  • 2 pokoje przy metrze
    1 / 16
    2 pokoje przy metrze

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do wynajmu ładne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w pobliżu Metra Natolin przy ul. Braci Wagów 20. Mieszkanie o pow. 37m2 położone na 4 piętrze z windą w budynku z 2...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje 35m²
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje 35m²

    Warszawa

    • 1 650 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Myśliborska 85 Warszawa, mieszkanie 35 m² (pokój z otwartą kuchnią +sypialnia +duży balkon) 3 piętro, bez windy. Budynek z 2002 r. Możliwość wynajęcia miejsca garażowego za dodatko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza Rejtana
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Tadeusza...

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Najemca nie płaci prowizji ! Do  wynajęcia  ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz be...

  • 3 oddzielne pokoje
    1 / 8
    3 oddzielne pokoje

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon...