• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Zabrzem

(147)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice » Śródmieście

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł
    1 / 14
    Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia w Katowicach Ochojcu przy głównej drodze pomieszczenia o pow.120m2 na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy mogące być wykorzystane na działalność gospodarczą . Nieruchomo...

  • Wynajmę pokój blisko UE i UŚ, K-ce Zawodzie, Boh. Monte Cassino

    Katowice

    • 699 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia miejsce w 2-osobowym pokoju w 2-pokojowym mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Oferta dotyczy pokoju mniejszego bez dostępu do balkonu. Mieszkanie w blo...

  • DUŻA kawalerka w CENTRUM Pyskowic. Po Remoncie, nowe wyposażenie,...

    Pyskowice

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę słoneczne mieszkanie od zaraz

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na I-piętrze kamienicy po generalnym remoncie w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach, w zielonej okolicy z dala od zgiełku i hałasu. Bardzo dobra loka...

  • wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku
    wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę całe poddasze w kamienicy w centrum Katowic. Tylko długookresowo - minimalnie na 5 lat. Kamienica w ścisłym centrum, 100 m od Rynku, 50 m od Mariackiej, 300 m od Galerii...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 1 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 249 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika z balkonem! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Mieszkanie do wynajęcia w domu wolnostojącym l

    Czeladź

    • 1 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 140 m2, z niezależnym, oddzielnym wejściem z podwórza. Dom umeblowany i wyposażony. Opis pomieszczeń: salon z kominkiem i wyjśc...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 46 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu M-3 o powierzchni użytkowej 46 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik n

    Rybnik

    • 1 250 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urządzona kuchn...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Mysłowice

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę mieszkanie 45m2. Dwa pokoje, kuchnia , łazienka, balkon. Po remoncie. Umeblowane. Lodówka, pralka. Telewizor, Ogrzewanie miejskie. Tylko dla niepalących. Wynajem okazjona...

  • Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33
    1 / 10
    Kawalerka przyjazna dla zwierząt, 3 Maja 33

    Dąbrowa Górnicza

    • 890 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ulicy 3 maja 33 *Powierzchnia 12 m2 *Parter *Doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy *Przyjazne...

  • Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Sosnowcu (Pogoń) na ulicy Czeladzkiej o pow. ok. 35m2. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki ra...

  • Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89
    1 / 8
    Kawalerka pet friendly w centrum, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-05! Do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w kamienicy przy ulicy Modrzejowskiej 89. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter....

  • 3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy
    3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy

    Sosnowiec

    • 2 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich 23. Wymienione okna, wyposażona kuchnia, mieszkanie po remoncie. Gotowe do wynajęcia. Na par...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka

    Sosnowiec

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń ul. Legnicka. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Legnickiej. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny
    1 / 8
    Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik

    • 1 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Floriańskiej w ocieplonym bloku na IX piętrze (winda). Składa się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi (z większ...

  • wynajme kawalerke
    wynajme kawalerke

    Rybnik

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    wynajme kawalerkew centrum rybnika

  • wynajem mieszkania
    wynajem mieszkania

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    wynajmę mieszkanie w centrum rybnika dworek 1700 plus oplaty 950 pln

  • wynajme
    wynajme

    Rybnik

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    wynajmę m4 w centrum rybnika oś sławików

  • Słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią do wynajęcia
    1 / 8
    Słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią do wynajęcia

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35 m², usytuowane na 4 piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Piłsudskiego 97. Lokal składa się z przestronnego p...

  • Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon
    1 / 10
    Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę świetne 3-pokojowe mieszkanie na Gliwickiej 62 – dostępne od 01.04! Szukasz przytulnego mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam do wyna...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą
    1 / 16
    Wynajmie mieszkanie 47,69m2 2-pokojowe z balkonem i piwnicą

    Będzin

    • 1 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Będzinie na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Syberka. Mieszkanie razem z piwnicą 47,6...

  • Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica
    1 / 13
    Dobra cena, centrum, niski czynsz, piękna okolica

    Będzin

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone przy ulicy Koszalew w Będzinie bardzo blisko Dąbrowy Górniczej. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokali...

  • Mała, ale sprytna! Wykorzystany każdy cm!
    1 / 15
    Mała, ale sprytna! Wykorzystany każdy cm!

    Mysłowice

    • 1 090 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania "bez ściemy" – kompaktowego, ale urządzonego z głową – to trafiłeś idealnie. To 15,7 m2 czystej funkcjonalności na wysokim parterze Tutaj nie płacisz za pu...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 4 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden
    1 / 15
    Do wynajęcia mieszkanie w Dąbrowie Górniczej oś Reden

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie od właściciela w Dąbrowie Górniczej na oś Reden przy ul Królowej Jadwigi 26 . Mieszkanie położone jest w bloku na 1-wszym piętrze .Du...

  • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dąbrowa Górnicza, os. M
    1 / 3
    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – Dąbrowa Górnicza, os. M

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o układzie: 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój Mieszkanie znajduje się w bloku na osiedlu Manhattan w Dąbrow...

  • Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42
    1 / 6
    Wynajmę jasną kawalerkę przy ulicy Kołłątaja 42

    Będzin

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Kołłątaja 42 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 23 m2. II piętro. Ogrzewanie elektr...

  • Mieszkanie - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 2 270 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,54 m² położone w samym centrum miejscowości Czerwionka, znajduje się na 4 piętrze bloku mieszkalnego przy ul Furgoła. Mieszkanie p...

  • Mieszkania do wynajęcia

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

• Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny
    Mieszkanie Rybnik Niewiadom Górny

    Rybnik

    • 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wolne od zaraz! Na wynajem tania kawalerka znajdująca się w Rybniku- Niewiadomiu, metraż idealny dla singla lub pary. Odstępne 800zł+ czynsz 640zł+ media, jednorazowo pobierana je...

  • Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89
    1 / 7
    Wynajmę funkcjonalną kawalerkę, Modrzejowska 89

    Będzin

    • 1 150 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Modrzejowskiej 89 w Będzinie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:...

  • Kawalerka w centrum, pet-friendly - 3 Maja 33
    Kawalerka w centrum, pet-friendly - 3 Maja 33

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 190 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna dla zwierząt, położona w ścisłym centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. 3 Maja -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzchni 17 m². Z...