• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Zabrzem

(147)
  • STARE TARNOWICE, mieszkanie jasne, ciche i ciepłe.
    1 / 15
    STARE TARNOWICE, mieszkanie jasne, ciche i ciepłe.

    Tarnowskie Góry

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2 pokoje, ciche , ciepłe, oddzielna kuchnia nowa ( w pełni wyposażona ) z oknem. W zadbanym 2 piętrowym bloku, wyremontowana klatka schodowa z domofonem. Do mieszkania...

  • Komfortowe mieszkanie – Gliwice, Kochanowskiego, parking
    1 / 10
    Komfortowe mieszkanie – Gliwice, Kochanowskiego, parking

    Gliwice

    • 1 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem 2-pokojowego mieszkania – Gliwice, ul. Kochanowskiego z własnym parkingiem Przestronne w świetnej lokalizacji – blisko Politechniki Śląskiej, w spokojnej dzielnicy. Miesz...

  • Lokal użytkowy Bytom centrum

    Bytom

    • 1 150 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50,00m2 mieszczący się na 1. piętrze w reprezentacyjnej kamienicy w centrum...

  • Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane
    1 / 12
    Mieszkanie umeblowane po remoncie umeblowane

    Knurów

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kuchnia kompletnie umeblowana,łazienka pralka .wanna.umywalka. pokoje sypialnia szafa duży pokój komoda reszta do dogadania wolne od 1.04 2000 tyś zł. Plus prad. ga...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia
    1 / 6
    Mieszkanie na Doby , dni tygodnie . Centrum Bytomia

    Bytom

    • 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na godziny , dni , tygodnie mieszkanie o powierzchni 30 m². Znajduje się na parterze w kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane W salonie dostępne jest naturalne światło or...

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę przyjazną zwierzętom, Piekarska

    Bytom

    • 1 080 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-02-28! Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Piekarskiej 52 w Bytomiu. Nieruchomość: Powierzchnia 25 m2. Parter. Miejskie ogrze...

  • Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15
    1 / 8
    Kawalerka, dobrze skomunikowana, Lwowska15

    Katowice

    • 780 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: Okolica spokojna, sprzyjająca...

  • Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum
    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum

    Katowice

    • 2 999 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 90 m² w centrum Katowic. 2 niezależne pokoje + salon, oddzielna kuchnia, łazienka. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane, gotowe do zamies...

  • Piękna kawalerka, mieszkanie do wynajęcia
    1 / 12
    Piękna kawalerka, mieszkanie do wynajęcia

    Tarnowskie Góry

    • 1 350 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka, mieszkanie do wynajęcia: piękne, jasne, niedawno po generalnym remoncie z dużymi oknami. Mieszkanie pomimo niskiego metrażu ustawne i przestronne, duża kuchnia i salon,...

  • mieszkanie 2 pokojowe
    mieszkanie 2 pokojowe

    Katowice

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem interesujące mieszkanie przy ul. Strzeleckiej Nowa Mikołowska Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamencie. Lokal mieszkalny o powierzchni 36m2 skł...

  • Pierwszy najem | Nowoczesne | Świeżo po remoncie

    Katowice

    • 2 050 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie 26 m² | Po remoncie | Świeże i gotowe do zamieszkania Mam na wynajem komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, świeżo wyremontowane – pierwszy najemca! Idealne...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Fitznerów
    1 / 13
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Fitznerów

    Siemianowice Śląskie

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Okazja! Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składają...

  • Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio
    1 / 10
    Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, Gliwice, bezpośrednio

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gliwicach na ul. Słowackiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka - wszystko po remoncie. Dobrze skomunikowane. W pobliżu s...

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • 3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum
    1 / 9
    3 pokojowe mieszkanie, Katowice centrum

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pókoje mieszkanie, Katowice centrum ulica Mariacka. Umowa na dulgie okresie od 1-2 lata. Gaz ogrzewania . Niestandardowy sipalni. Kuchnia ogromne 19 m2 Może być dla pracowników,...