• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zabrzem

(880)
  • PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA
    1 / 8
    PLAC GRUNWALDZKI, 2 pokoje, CO sieć , 1 pięro OKAZJA

    Gliwice

    • 300 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!! BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o pow. 41.51m2 położone na 1 piętrze 2...

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,14 mkw, usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim odnowionym bloku. STANDARD MIESZKANIA:...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Kolejowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m² znajduje się na 8 piętrze...

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 600 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament przy Al. Korfantego 9 w Gliwicach. Mieszkanie ma powierzchnie 206 m2, usytuowane na drugim i trzecim piętrze reprezentac...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka

    Katowice

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Ligota przy ul. Stara Kłodnicka. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w niskim b...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SUPER lokalizacja. PLAC GRUNWALDZKI. 2 pokoje, CO sieć, 1 piętro,...

    Gliwice

    • 319 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje, loggia, blisko ścisłe CENTRUM miasta, ziel...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie z POTENCJAŁEM, 3 pokoje, 1 piętro, Również na DZIAŁALN...

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • PLEBISCYTOWA mieszkanie 3 pokoje, duża kuchnia, CO sieć,

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • ŚWIETNE mieszkanie 2 pokoje, CO sieć, wysoki parter , os. SIKORN...

    Gliwice

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • STARÓWKA - mieszkanie z klimatem, antresola, cegła i drewno.

    Gliwice

    • 490 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.
    1 / 11
    Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.

    Katowice

    • 390 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach – Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystani...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Toruńska

    Gliwice » ul. Toruńska

    • 1 050 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Gliwicach Trynek, przy ulicy Toruńskiej, Osiedle Nove Villove. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 125 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: Budynek oci...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 35,80 m² do generalnego remontu, Wstępny projekt układu mieszkania: Salon z aneksem kuchennym Osobna sypialnia . Łazienka z...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 173 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie o powierzchni 31,30 m² w trakcie generalnego remontu, Cena dotyczy gotowego mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić? Oto kilka kluc...