• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(495)
  • Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Szopienice

    Katowice

    • 339 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KATOWICE KANTORÓWNY - w ofercie sprzedaży duże, wysokie, klimatyczne mieszkanie na 3 kondygnacji o powierzchni 68 m2 w zadbanej, prywatnej ładnej kamienicy z CO. Kamienica jest mo...

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Sprzedam Mieszkanie WIelka Skotnica-okazja i do negocjacji
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie WIelka Skotnica-okazja i do negocjacji

    Mysłowice

    • 410 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w Mysłowicach, na cenionym i spokojnym osiedlu Wielka Skotnica. To idealna propozycja dla osób, k...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam Mieszkanie

    Mysłowice

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wielka Skotnica -Mysłowice Szczegóły ogłoszenia • Typ oferty:mieszkanie na sprzedaż • Rynek:wtórny • Dostępne:do uzgodnienia • Forma własności:własność • Charakterystyka mieszkani...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Bogucice.

    Katowice

    • 409 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,85 m², położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Wajdy w Katowicach. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i inwestyc...

  • Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC
    1 / 6
    Mieszkanie w CENTRUM miasta! Gotowe na już! 0% PCC

    Katowice

    • 809 776 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 23.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 645 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować przytulne, nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokoj...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 579 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 671 422 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 642 135 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 675 125 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro