• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Tychy

(23)
  • Mieszkanie Tychy H
    1 / 11
    Mieszkanie Tychy H

    Tychy

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Tychy os H 2 pokoje niska zabudowa balkon Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² , zlokalizowane w Tychach przy ul. Dunikowskiego (oś. H). Mieszkanie p...

  • Mieszkanie Tychy Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Tychy Śródmieście

    Tychy

    • 311 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wprowadzenia 2 Pokoje w Sercu Miasta - ul. Bema Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez stresu i długich remontów? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy f...

  • Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2
    1 / 10
    Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2

    Tychy

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Układ jest prosty i funkcjonalny: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do tego balkon i piwnica — rzeczy, które w codziennym życiu naprawdę mają znaczenie. Loka...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 5
    Wynajem mieszkania

    Tychy

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 37m2 z balkonem w centrum Tychów. Umeblowane. Blisko stacja PKP, przystanek autobusowy, centrum handlowe, szkoła, przedszkole. Czynsz...

  • Mieszkanie Tychy, Myśliwska
    1 / 7
    Mieszkanie Tychy, Myśliwska

    Tychy

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m² , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m² więcej - to dodatko...

  • Mieszkanie Tychy A
    1 / 6
    Mieszkanie Tychy A

    Tychy

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 48,70 m² , położone na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Andersa 18 w Tychach . Układ mieszkania obejmuje: - salon, - s...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Tychy D

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | MIESZKANIE 2 POKOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania 37,8 m do własnej aran...

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 500 373 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 329 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 360 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2 wyposażone pokoje z balkonem do wejścia od zaraz
    1 / 11
    2 wyposażone pokoje z balkonem do wejścia od zaraz

    Tychy

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 319 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • NOWA CENA, 2 POK. BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI
    NOWA CENA, 2 POK. BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI

    Tychy

    • 400 298 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • NOWE RABATY, 2 POK., BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI
    NOWE RABATY, 2 POK., BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI

    Tychy

    • 402 532 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • NOWE RABATY, 2 POK, BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI
    NOWE RABATY, 2 POK, BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI

    Tychy

    • 401 270 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 309 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tychy

    • 299 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości