• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Tychy

(5)
  • Mieszkanie Tychy O
    1 / 15
    Mieszkanie Tychy O

    Tychy

    • 539 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Tychy, ul. Jaracza, niska zabudowa, 4 pokojowe z balkonem 3 piętro w 3 piętrowym budynku. Aktualnie dwa pokoje połączone w jeden większy. Można przywrócić 4 pokoje. Pełna własność...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 790 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 499 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 825 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 4-pokojowe 70m2 mieszkanie Koszutka/Bogucice

    Katowice

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Rodzinne lub inwestycyjne mieszkanie blisko Spodka o nowoczesnym układzie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Modrzewiowej- dzielnica Koszutka/Boguci...

  • Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł
    1 / 14
    Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia w Katowicach Ochojcu przy głównej drodze pomieszczenia o pow.120m2 na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy mogące być wykorzystane na działalność gospodarczą . Nieruchomo...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli
    Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli

    Katowice

    • 1 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice - Brynów, ul. Wró...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 655 738 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 55,22 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 721 136 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 655 738 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 698 303 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 59,43 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 694 094 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,45 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 695 555 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 993 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 833 030 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 66,91 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 684 214 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 55,29 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 724 061 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 1 086 684 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 14 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 74,05 m2 - TARAS! - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWES...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 696 817 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 833 030 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 898 628 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 72,47 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 696 817 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 684 214 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

• 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 731 619 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 57,95 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 918 220 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 74,05 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3
    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 791 966 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...