• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(495)
  • Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4
    1 / 8
    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem M 1.4

    Katowice

    • 788 606 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Cena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku: M 1.4 - 86...

  • 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigały
    3 pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem Katowice ul. Ścigał...

    Katowice

    • 369 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    BEZ PROWIZJI! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m² z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość nat...

  • Piękny apartament -Park Chopina
    1 / 16
    Piękny apartament -Park Chopina

    Mysłowice

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż piękny apartament w świetnej lokalizacji. Jeśli szukasz jakości, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ten apartament oferuje niespotykaną wysokość 3 metrów, co...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Modrzewiowa

    Katowice

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic przy ul. Modrzewiowej. Lokal o powierz...

  • Mieszkanie Katowice Ligota ul. Zielonogórska

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Zielonogórska

    • 424 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku, w spokojnej i d...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 362 169 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok
    1 / 6
    Idealna lokalizacja I Nowe Gotowe mieszkanie 3 pok

    Chorzów

    • 461 213 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek
    1 / 4
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I ogródek

    Katowice

    • 518 126 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Mysłowice
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ MYSŁOWICE JANÓW 2 POKOJE GOTOWE DO WEJŚCIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 zn...

  • Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym
    1 / 6
    Nowa kawalerka z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Chorzów

    • 289 382 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska
    1 / 16
    M4 z balkonem | Winda | Ruda Śląska

    Ruda Śląska

    • 295 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w budynku z windą tuż przy Rynku – Ruda Śląska, ul. Niedurnego Szukasz mieszkania z potencjałem i świetnym układem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż fu...

  • Mieszkanie Mysłowice
    1 / 9
    Mieszkanie Mysłowice

    Mysłowice

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m² , usytuowane na 3. piętrz...

  • Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking
    1 / 6
    Gotowe do odbioru komfortowe 2 pokoje I Parking

    Chorzów

    • 368 487 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Przetarg - udział 1/6

    Świętochłowice » ul. Śląska

    • 30 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk Filipa Głąbika ogłasza przetarg pisemny na zbycie: prawa własności udziału w wysokości 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Świętochłowicach przy ul. Ślą...

  • Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking
    1 / 6
    Nowe gotowe do odbioru M3 w Centrum I Parking

    Chorzów

    • 448 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 2 pokoje | parter | DK86 | lokalizacja
    1 / 7
    2 pokoje | parter | DK86 | lokalizacja

    Katowice

    • 209 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m², położone w dzielnicy Katowice – Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym b...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 871 230 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 26.26 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 551 125 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 25.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • M inwestycyjne +Możliwość przejęcia z NAJEMCĄ!!

    Katowice » ul. Zbożowa

    • 259 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    IDEALNE POD INWESTYCJE! Mieszkanie przy WSB oraz wężle komunikacyjnym! Kup i zamieszkaj w mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 30m2 - kawalerka z wy...