• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(495)
  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 613 401 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,87 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 649 839 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 666 016 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,83 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 528 395 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,49 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 490 776 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 721 136 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 58,51 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Wymarzone M dla ciebie! Nowa inwestycja! 0% PCC

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 656 742 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 52,33 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 650 153 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,63 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 511 952 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,23 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    NOWA inwestycja w Katowicach! Kup wymarzone M! 0%!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 536 943 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! - t...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 609 560 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 49,76 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 1 / 3

    Nowe

    Kup i zamieszkaj w IDEALNEJ lokalizacji! 0% PCC!

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Owocowa

    • 534 528 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA NA MAPIE KATOWIC! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja POD INWESTYCJĘ! -...

  • 3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!
    1 / 12

    Nowe

    3 pokoje w Katowicach - 2 km od rynku!

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie jest zlokalizowane w Katowicach przy ul. Gliwickiej 149. To doskonale skomunikowane miejsce z szybkim dostępem do centrum miasta, S86 czy A4. W pobliżu znajd...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa
    Mieszkanie Ruda Śląska Godula, Czereśniowa

    Ruda Śląska

    • 315 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,60m, położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Lokal mieszkalny charakteryzuje s...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 740 175 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: -...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Złota
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Dąb, Złota

    Katowice

    • 722 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się:...

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 699 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Hermanice....

  • Mieszkanie  gm. Ustroń
    1 / 15
    Mieszkanie gm. Ustroń

    Katowice

    • 857 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na pierwszym piętrze kameralnej inwestycji przy ul. Skoczowskiej w Ustroniu, w zielonej i spokojnej...

  • 2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !
    2 pokoje - mieszkanie do wprowadzenia - 47,91 m2 !

    Ruda Śląska

    • 294 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizac...

  • Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ruda Śląska 35,8 m2 Ogrzewanie miejskie

    Ruda Śląska

    • 119 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z...