• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Zgierz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(495)
  • APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !
    1 / 16
    APARTAMENT -TOP LOKALIZACJA-2023 rok-67,85 m2 !

    Katowice

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA ! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego,  4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożąda...

  • Mieszkanie nieopodal Katowic
    Mieszkanie nieopodal Katowic

    Chorzów

    • 449 327 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów ul. Dworcowy

    Chorzów » pl. Dworcowy

    • 790 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji prz...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach 36m2

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu Medyczne...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Władysława Orkana

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Orkana

    • 515 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim BrynowieLOKALIZACJA:Katowicki Brynów łączy spokój zielonej, kameralnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją -...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Farna

    Chorzów » ul. Farna

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym podziale na dwa niezależne lokale z osobnymi wejściami idealne pod inwestycję (...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice ul. Podhalańska

    Katowice » Bogucice » ul. Podhalańska

    • 650 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach (dzieln...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice ul. Bażantów

    Katowice » Piotrowice-Ochojec » ul. Bażantów

    • 749 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Gorąca oferta dostępna tylko w Pepper House.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,1 m² zlokalizowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na zamkniętym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...

  • Ruda Śląska ul. Łukowa  2 pokoje  balkon  37 m²
    1 / 7
    Ruda Śląska ul. Łukowa 2 pokoje balkon 37 m²

    Ruda Śląska

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch nie...

  • 2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²
    1 / 16
    2 pok z aneksem/1 pok z widną kuchnią, piwnica 4m²

    Ruda Śląska

    • 169 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker SPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji) Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jar...

  • Mieszkanie Katowice, Gliwicka
    Mieszkanie Katowice, Gliwicka

    Katowice

    • 592 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkan...

  • Mieszkanie Katowice Wełnowiec ul. Józefowska

    Katowice » Wełnowiec-Józefowiec » ul. Józefowska

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowie...

  • Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom
    1 / 4
    Katowice centrum. Sprzedam mieszkanie, zamienię na dom

    Katowice

    • 990 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam duże mieszkanie inwestycyjne lub zamienię na nowy dom. Mieszkanie jest w centrum miasta Katowice, Śródmieście, okolica Pałacu Młodzieży mieszkanie 97 m2 na 2 piętrze z ba...

  • Mieszkanie Katowice Brynów ul. Heleny Modrzejewskiej

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka » ul. Modrzejewskiej

    • 414 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Wojciecha Korfantego

    Katowice » ul. Korfantego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostc...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²
    1 / 4
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m² – Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul. Niedurnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,95 m², położone na 8. piętrze w 10-pię...

  • Kawalerkę sprzedam
    Kawalerkę sprzedam

    Mysłowice

    • 185 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę własnościową w budynku 3 piętrowym na parterze. Mysłowice ul. Armii Krajowej obok kauflandu. Powierzchnia 31 m kw. Pokój, kuchnia, łazienka + piwnica 4 m kw. Ogr...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...