• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(495)
  • Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C9 - Stan deweloperski | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 458 559 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oczywiście — poniżej masz drugą wersję opisu, bardziej sprzedażową, bez informacji o gwarantowanym miejscu parkingowym i bez rozbudowanego opisu Parku Śląskiego, z wyraźnym zaznacz...

  • Apartament C10| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C10| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 603 758 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament B7 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B7 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 937 002 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament C5| Apartamenty Złota
    1 / 5
    Apartament C5| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 593 376 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• A9 - Wykończone pod klucz | Apartamenty Złota
    1 / 7
    A9 - Wykończone pod klucz | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 896 376 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 17 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oczywiście — poniżej pełny opis ogłoszeniowy Apartamentów Złota w wersji dotyczącej mieszkań wykończonych pod klucz, gotowy do wklejenia. APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Ka...

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice
    1 / 7
    Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni (p...

  • Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego

    Mysłowice

    • 480 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mysłowice ul. Strumieńskiego Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Strumieńskiego. Nieruchomość o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Zabrska

    Katowice

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Przemysłowa

    Katowice

    • 435 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowc...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 739 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m² zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej k...

  • Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, al. Bohaterów Monte Cassino

    Katowice

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,53 m2 przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Katowicach na osiedlu Zawodzie. Lokal składa się z: - salonu ( moż...

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katowice, Muchowiec, Paderewskiego, Francuska Park Oferujemy na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, jest go...

  • Mieszkanie Ruda Śląska, Adama Mickiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska, Adama Mickiewicza

    Ruda Śląska

    • 240 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Na sprzedaż lub wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,00m² zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętr...

  • Mieszkanie Chorzów, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów, Bolesława Chrobrego

    Chorzów

    • 519 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Centrum ul. Bolesława Chrobrego . Lokal znajduje się odremontowanej kamienicy w oficynie i składa się z dwóch...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Prezentujemy Ofertę Wynajmu Nieruchomości - Mieszkanie Typu M3 zlokalizowane w Kultowej Superjednostce Aleja Wojciecha Korfantego Apartament znajduje się na 1 p...

  • Sprzedam M3 po remoncie Ruda
    1 / 6
    Sprzedam M3 po remoncie Ruda

    Ruda Śląska

    • 269 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Akces Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania, z osobną garderobą, w Rudzie Śląskiej dz."Jedynka". W mieszkaniu przeprowadzono gruntowny remont, obejmu...