• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(495)
  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 528 338 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 587 404 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica
    1 / 7
    Mieszkanie trzypokojowe plus kuchnia i piwnica

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jasne i gotowe do zamieszkania trzy pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Przedwiośnie 14 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim, cztero...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Katowice

    • 630 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Katowic. Ul Moniuszki 14. Mieszkanie jest dwupokojowe z balkonem,kuchnia łazienka oraz korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica. W bloku znajdu...

  • Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic
    1 / 11
    Okazyjnie - Mieszkanie w centrum Katowic

    Katowice

    • 330 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie na ul.Wojciecha Korfantego 30 (obok Spodka) o powierzchni 31.87 mkw Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane w skład AGD wchodzi zmywarka, pra...

  • Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2
    1 / 6
    Katowice Ochojec okolica Osiedla Odrodzenia 75m2

    Katowice

    • 482 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W Katowicach Ochojcu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z garażem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły wybudowanego w latach 80-tych. Do nierucho...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²

    Chorzów

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² z dodatkową komórką wewnątrz mieszkania o powierzchni 3 m², położone na 8. piętrze w budynku przy ul. Księ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000
    1 / 10
    2-3pokojowe 50 m2 Katowice Gliwicka ok. centrum 279 000

    Katowice

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    MIESZKANIE 49 m2 - 2 pokojowe Rozkład: duży przestronny salon 26m2 (także z możliwościa podzielenia ścianką na 3-4 pokoi) sypialnia ok.10m2, kuchnia (meble kuch), przedpokój, łazi...

  • Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 610 974 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/35 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 491 233 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/119 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/79 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 400 830 zł cena
    • 400 830 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/134 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 967 672 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/135 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 441 048 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 10
    Apartament M/62 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 1 050 497 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• 3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum
    1 / 4
    3 pokoje 53 m2 I parking I winda I blisko Centrum

    Chorzów

    • 461 823 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum
    1 / 6
    Nowe komfortowe 2 pokoje 39 m2 I Blisko Centrum

    Chorzów

    • 369 616 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE DO ODBIORU. W o...

  • Apartament B6 - Wykończone pod klucz| Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B6 - Wykończone pod klucz| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 863 608 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oczywiście — poniżej pełny opis ogłoszeniowy Apartamentów Złota w wersji dotyczącej mieszkań wykończonych pod klucz, gotowy do wklejenia. APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Ka...

  • Apartament C8| Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C8| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 733 639 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...