• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie chorzów

    Chorzów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie chorzów Henryka Majętnego 2 pokoje kuchnia łazienka balkon piwnica przedpokój miejsce parkingowe blisko park kultury szkoła przedczkole poczta przystanek autobu...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Alojzjanów

    Piekary Śląskie » ul. Alojzjanów

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na 1 piętrze po remoncie z nowoczesną kuchnią do wprowadzenia bez żadnych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Mozliwa zamiana mieszkania na większe...

  • Mieszkanie w kamienicy

    Bytom

    • 200 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Bytomia. Łazienka z oknem. Duża kuchnia z kuchenką gazową. W pokoju piec kaflowy

  • Mieszkanie Piekary Śląskie ul. Waculika

    Piekary Śląskie » ul. Waculika

    • 210 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem po odświeżeniu w 2021 roku z balkonem, meblami, do wprowadzernia od zaraz bez żadnych nakładów. Świetna lokalizacja - Piekary Śląski...

  • Sprzedam mieszkanie

    Łaziska Górne

    • 100 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Laziskach Górnych pierwsze piętro do remontu

  • 4-pokojowe 70m2 mieszkanie Koszutka/Bogucice

    Katowice

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Rodzinne lub inwestycyjne mieszkanie blisko Spodka o nowoczesnym układzie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Modrzewiowej- dzielnica Koszutka/Boguci...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Chełmek

    Chełmek

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam 2 pokojowe słoneczne mieszkanie, zlokalizowane na parterze w dwu-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie znajduje się w Chełmku w bardzo spokojnej okolicy z...

  • 2-Pokojowe Słoneczne Mieszkanie 42.71m2, ul. Wisławy Szyborskiej...

    Będzin

    • 180 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne, ciche mieszkanie usytuowane przy ulicy Wisławy Szymborskiej na drugim piętrze w 4-piętrowym odnowionym bloku mieszkalnym. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny oraz...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Mierzęcice -Osiedle

    Mierzęcice

    • 270 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu w Mierzęcicach. Powierzchnia mieszkalna lokalu wynosi 57,92 m2...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 325 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Będzin

    • 595 680 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 322 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Będzin Warpie

    Będzin

    • 185 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe w prywatnej własnej kamienicy. Pierwsze piętro, na parterze tylko 1 sąsiad. Kamienica 1-piętrowa wybudowana w 1936r, odnowiona, otynkowana z zewnątrz, da...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy parku Będzin Warpie, ul. An...

    Będzin

    • 369 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjnie usytuowany blok mieszkalny przy ulicy Andersa na przeciw parku, mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze, dwustronne plus dodatkowa powierzchnia zabudowanego ok. 16m2 tarasu....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Będzin

    • 104 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 2 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Będzin

    • 163 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 3 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Będzin

    • 329 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe po remoncie w Będzinie o pow. całkowitej 52,41m2 . W bloku po termomodernizacji. Mieszkanie z jasną kuchnią, osobno wc i łazienka...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w Będzinie. Blok po termomodernizacji. Mieszkanie słoneczne. Ogrzewanie miejskie, Okolica cicha, spokojna i dużo zieleni. Dwa parki z...

  • 2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu
    1 / 15
    2 pokoje z balkonem w bloku w Grodźcu

    Będzin

    • 199 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Będzin Grodziec, mieszkanie w bloku 4-piętrowym z dużym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokojem, usytuowane na 2 pię...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Barlickiego Norberta

    Będzin » ul. Barlickiego

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży ładne słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Grodziec, w samym centrum dzielnicy, przy ul. Barlickiego. Mieszkanie o powierzchni 41,02m2 w tym 38m2 ma mies...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2....

  • Mieszkanie Będzin Syberka ul. Narutowicza Gabriela

    Będzin » ul. Narutowicza

    • 269 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Osiedle Syberka w Będzinie ulica Narutowicza. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,6m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju i balkonu. Mieszkanie zn...

  • 2 pokoje Będzin Narutowicza
    1 / 14
    2 pokoje Będzin Narutowicza

    Będzin

    • 269 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 4-pokojowe w blokach przy ulicy Kraszewskiego w Sosnowcu Klimontowie. Mieszkanie o powierzchni 70,6m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku. Blok po termomodernizacji, kl...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Będzin

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie Miasto Będzin Łagisza do zamieszkania od już więcej informacji priwat

  • Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO
    1 / 7
    Będzin Grodziec, mieszkanie do remontu w kamienicy z CO

    Będzin

    • 99 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Grodziec przy ul. Konopnickiej. Piętro 2. Mieszkanie o powierzchni 39,55m2, do którego przynależy wc na klatce o pow 1,14m2 i piwnica 7,49m2. Mie...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 148 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku przy ul. Konopnickiej w Grodźcu na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania 29m2 + piwnica 4,14m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokój z ba...

  • Mieszkanie Będzin, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Będzin, Krakowska

    Będzin

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Pr...

  • centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok
    1 / 13
    centrum Będzina, mieszkanie 3-pokojowe, niski blok

    Będzin

    • 415 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w samym centrum Będzina. Bardzo dobra lokalizacja, ulica Bema, blisko sklepy, komunikacja miejska, stacja kolejowa, urzędy. Mieszkanie o powierzchni 63,94m2, położone na...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Mieszkanie Będzin Łagisza ul. Radosna

    Będzin » ul. Radosna

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem, do własnej aranżacji. Powierzchnia 36,57m2 Pokój duży z wyjściem na ogród, duża kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie przygotowane do remont...

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 99 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 3 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 32m2, plus piwnica 9,642m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie Będzin Grodziec ul. Konopnickiej Marii

    Będzin » ul. Konopnickiej

    • 128 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy przy ul. Konopnickiej w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Powierzchnia użytkowa mieszkania 39m2, plus piwnica 17,82m2 Pierwsze piętro w budynku 2-piętrowym....

  • Mieszkanie na poddaszu 50 m2
    Mieszkanie na poddaszu 50 m2

    Rachowice

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do remontu. Dwa poziomy.Nowy dach nad mieszkaniem i izolacja piana pur . Środek mieszkania do wykończenia.Do mieszkania przynależy udział w działce na której stoi budyne...