• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(948)
  • Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/02 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 428 904 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...

  • Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 531 196 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

1 / 9
    Apartament M/04 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 520 956 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

• Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/50 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 602 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 13
    Apartament M/98 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 398 675 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje s...

  • Nowoczesne 45 m² po remoncie | Bytom Łagiewniki | Prywatnie
    1 / 9
    Nowoczesne 45 m² po remoncie | Bytom Łagiewniki | Prywatnie

    Bytom

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w dzielnicy Łagiewniki w Bytomiu. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2022 roku i jest gotowa do wp...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum
    1 / 6
    Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum

    Gliwice

    • 257 095 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Panewnicka

    Katowice

    • 470 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, k...

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Panewnicka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Panewnicka

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych PanewnikachLOKALIZACJA:Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników

    Katowice

    • 2 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 19 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    (English version below) Szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Ł...

  • Mieszkanie Katowice, Fitelberga
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice, Fitelberga

    Katowice

    • 1 044 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To wyjątkowa propozycja dla wymagających osób, poszukujących połączenia elegancji, spokoju i prestiżu w jednym miejscu. Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronny, elegancki ap...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 5
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 390 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i ja...

  • Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni 28,02m, po generalnym remoncie, wykończona z dużą starannością i dbałością o detale. Lokal mieszkalny jest w...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 785 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukują...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników

    Katowice

    • 1 449 877 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Luksusowy apartament z ogrodem | NOHO N14 | ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N1...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 725 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...