• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Rudą Śląską

(945)
  • Mieszkanie Bytom, Karola Miarki
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Karola Miarki

    Bytom

    • 375 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,01 m2, położone w Bytomiu przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, co nada...

  • Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2
    1 / 10
    Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2

    Tychy

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Układ jest prosty i funkcjonalny: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do tego balkon i piwnica — rzeczy, które w codziennym życiu naprawdę mają znaczenie. Loka...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 8
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego b...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 442 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokó...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 7
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 69,91m2,kamienica, 2 piętro. Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie o powierzchni 69,91 m² , zlokalizowane w Gliwicach , na 2 piętrze kamienicy...

  • 2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek

    Bytom

    • 269 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m², zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m² , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem,...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 799 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitaliz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 561 256 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa
    1 / 5
    Topowa lokalizacja 3 pokoje 49 mkw I Hala garażowa

    Katowice

    • 522 181 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 36 m2 I blisko tramwajów

    Katowice

    • 415 719 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.
    1 / 9
    Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.

    Katowice

    • 949 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji pr...

  • Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL
    1 / 16
    Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL

    Katowice

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Katowic, które obok wysokiego standardu oferuje po prostu wygodę na co dzień? To wnętrze zaprojektowano z głową, dbając o bardzo funkcjonalny układ i d...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec ul. Wojciecha

    Katowice » Giszowiec » ul. Wojciecha

    • 415 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabud...

  • Mieszkanie Bytom, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Dworcowa

    Bytom

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1....

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Giszowiec, Wojciecha

    Katowice

    • 415 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu LOKALIZACJA: Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną z...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Blachnickiego o powierzchni 61,02 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrow...

  • Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami, garaż z podjazdem
    1 / 16
    Gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkami, garaż z podjazdem

    Gliwice

    • 675 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami i garażem! BEZ POŚREDNIKÓW I PROWIZJI!!! Czy marzycie o mieszkaniu, które łączy komfort życia w domu z wygodą mieszka...

  • Mieszkanie Bytom Miechowice
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom Miechowice

    Bytom

    • 235 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje - Bytom Miechowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechow...

  • Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów
    1 / 8
    Apartament M/111 | Tarasy Śląskie ul. 3 maja 41-500 Chorzów

    Chorzów

    • 518 144 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tarasy Śląskie – nowoczesne mieszkania przy Parku Śląskim Bezpieczny model 0/100 – płacisz po zakończeniu budowy Ceny od 8 600 zł/m² Termin oddania: IV kwartał 2026 r. Tarasy...