• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radzyminem

(198)
  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Legionowo
    1 / 10
    Mieszkanie Legionowo

    Legionowo

    • 535 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:  - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych  - k...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem
    1 / 10
    Marki - mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem

    Marki

    • 726 731 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w now...

  • Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera
    1 / 10
    Marki - trzypokojowe mieszkanie od dewelopera

    Marki

    • 681 980 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z nami oszczędzasz: 0,00 PLN podatku PCC 0% prowizji od klienta Kupującego   Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Marki Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w no...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 9 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż: przestronny segment jak mieszkanie, 137,9 m², 4-5 pokoi | Marki, os. Błękitna Szukasz mieszkania z większą przestrzenią , ale bez uciążliwości...

  • Mieszkanie 3pok, 92m2 + strych 54m2 Nowe Grabie

    Nowe Grabie » ul. Zygmunta III Wazy

    • 789 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku), w miej...

  • Mieszkanie 43m2, Zielonka
    1 / 9
    Mieszkanie 43m2, Zielonka

    Zielonka

    • 418 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce. Lokal na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien wschód - zachód Na powierzchnię mieszkania składa się: - wid...

  • Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 12
    Sloneczne bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem

    Marki

    • 590 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, chcemy sprzedać 44,53m2 słoneczne bezczynszowe mieszkanie na parterze z ogródkiem z miejscem parkingowym. Mieszkanie posiada: wiatrołap 2,45m2 korytarz 4,55m2 łazienka 4,62m...