• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Radzyminem

(198)
  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 835 584 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 529 074 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 547 302 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 926 296 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 536 312 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 710 892 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 600 362 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 582 528 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne » ul. Wygodna

    • 759 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 257 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkania
    Stylowe dwupoziomowe mieszkanie 87 m² po remoncie - do zamieszkan...

    Wołomin

    • 1 199 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, estetykę oraz wysoki standard...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • 50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki
    50m², 2- pokoje, Duży Ogród 63m²,Marki, ul. Kościuszki

    Marki

    • 592 620 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym,...

  • Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie
    1 / 10
    Gotowe, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie

    Legionowo

    • 749 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ----- PROMOCJA ----- 769 000 zł -----> 749 000 zł Dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu w Legionowie. Stan deweloperski → Mieszkanie oddane do użytkowania Osiedle bezczyn...

  • Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych
    Sprzedam mieszkanie w Legionowie os. Młodych

    Legionowo

    • 555 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Legionowie o powierzchni 52,9 m kwadratowego. W jego skład wchodzą: trzy pokoje, duży balkon, osobna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, piwnica. Mieszkan...

  • Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW
    1 / 10
    Nowa, niższa cena | 2 pokoje | Wieliszew | 40,5 m² | KW

    Wieliszew

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wieliszewa – idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 40,5 m² znajduje się na 3 piętrze kamera...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka
    1 / 16
    Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka

    Ząbki

    • 525 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Ząbek przy ul. Zielenieckiej 13. Nieruchomość znajduje się na parte...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi
    Nowe 3-pok. mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

    Wołomin

    • 764 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się - 3-pokojowe mieszkanie (pow. 51m2) w cichym i zielonym otoczeniu na kameralnym, bezpiecznym osiedlu. W skład mieszkania wchod...