• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kobyłką

(1 596)
  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 339 759 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 76 ( z antresolą ), taras: 17,25 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 737 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, WOLA CZYSTE - gotowe i pod klucz !!!

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 818 662 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 30 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania MIESZKANIE POD KLUCZ !! : AB0004, ogródek ( z tarasem ziemnym ): 67,08 m, Miejsca postojowe podziemne (146 miejsc) w cenie 56 000 z...

  • 0%-Radzymin, 3-4 etap, 15% rabatu w Leroy Merlin

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 764 225 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 835 584 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 529 074 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 989 200 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 23 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 668 405 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

  • 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 547 302 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 274 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• 0%, gotowe eko-osiedle Białołęka/Marki

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 696 064 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji Segment A, lokal nr 29, balkon: 6,46 m / pełne zestawienie mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie i harmonogram na stronie brokera pod li...

  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 581 240 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 178 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• 18 km od centrum Warszawy-Marki przy głównej ulicy

    Marki » al. Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 926 296 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 607 168 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 1 452 832 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%, 2 m-ca parking.i poddasze dodatkowo

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 590 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro