• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 495 320 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-11, balkon: 5,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 706 414 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-12, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 629 257 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-4, balkon: 7,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 704 595 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-11, balkon: 8,20 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 733 057 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-7, balkon: 5,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 747 834 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-2, balkon: 9,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 764 067 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-1, balkon: 20,50 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 778 853 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-19, balkon: 4,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 735 090 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-18, balkon: 11,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 694 446 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-6, balkon: 15,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 662 284 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-19, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 650 730 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-13, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

    Lublin » Zemborzyce

    • 1 300 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek:170 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 194...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera
    Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje | Balkon | Czechów Lublin, ul. Króla Rogera 550 000 zł   Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65,...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Jemiołuszki
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Jemiołuszki

    Lublin

    • 1 095 490 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *** N O W E  O S I E D L E ***  KLUCZE NA JUŻ! EKO PARK JEMIOŁUSZKI ul. Jemiołuszki, Węglinek, Lublin *Apartamenty oddawane w stanie deweloperskim, przedstawione wizualizacje są...

  • Nowoczesne mieszkanie 38m2 Bronowice 2pokoj Lublin

    Lublin » ul. Droga Męczenników Majdanka

    • 470 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 38 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU BRONOWICEWSZYSTKIE MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA, GAZ )MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ANEKSEM KUCHENNYMDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA...

  • Nowy Ekskluzywny Apartament - Centrum Lublina ul. Niecała 7
    1 / 16
    Nowy Ekskluzywny Apartament - Centrum Lublina ul. Niecała 7

    Lublin

    • 4 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowy - ekskluzywny, przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 66 m², położony na parterze nowo wybudowanego budynku na osiedlu przy zabytkowej ulicy w śc...

  • Działająca dochodowa agroturystyka 1.26 ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 3 800 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Gotowy Biznes - Agroturystyka znajdująca się w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. 1.26ha działki usługowo-turystycznej, która graniczy ze stawami (z możliwości...

  • Rentowna agroturystyka, 3 budynki, 1.26 ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 3 800 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 067 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 2 pokoje w nowoczesnym stylu
    1 / 7
    2 pokoje w nowoczesnym stylu

    Lublin

    • 585 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2- pokojowe, 49,1 m2 mieszkanie (z oddzielną i funkcjonalną kuchnią). W łazience prysznic i ciekawa, oryginalna mozaika. W kuchni meble "na wymiar" w szarym macie. 1....