• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Łomianki
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • 4-POKOJOWE MIESZKANIE
    1 / 11
    4-POKOJOWE MIESZKANIE

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    4-pokojowe mieszkanie 58 m przy ulicy Nałkowskich idealne dla studentów. Blisko osiedlowy pasaż handlowy, przystanek autobusowy, Stokrotka, Biedronka, Lidl, oraz centrum handlowe:...

  • Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!
    1 / 7
    Inwestycyjny HIT:2 pokoje przy Raabego(Trójkąt Akademicki)!

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Inwestycyjny HIT: 2 pokoje przy ul. Raabego (Trójkąt Akademicki)! ​Szukasz pewnej lokaty kapitału lub nowoczesnego mieszkania w samym centrum Lublina? To oferta, której nie możesz...

  • LOKAL usługowy 2pok 52m 6,5t/m z ogrodem Nowy Świat
    1 / 6
    LOKAL usługowy 2pok 52m 6,5t/m z ogrodem Nowy Świat

    Lublin

    • 338 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pośrednicy, pracownicy biur nieruchomości proszę nie dzwonić. Ogłoszenie prywatne bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie/lokal usługowy 52m2, DZIESIĄTA, wejście bezpoś...

  • Mieszkanie Lublin, Kazimierza Tumidajskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin, Kazimierza Tumidajskiego

    Lublin

    • 395 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Tumidajskiego, Lublin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,90 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Tum...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 61 M2 3 POKOJE
    1 / 8
    SPRZEDAM MIESZKANIE 61 M2 3 POKOJE

    Lublin

    • 465 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Witam .Posiadam do sprzedania notarialnie K.W. mieszkanie 3 pokoje ustawne oddzielne 60.08 m2 oddzielnie WC oraz łazienka dwa przedpokoje balkon piwnica 3 szafy wnekowe do odświ...

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...

  • Mieszkanie wysoki standard, gotowe LSM Pana Balcera
    1 / 16
    Mieszkanie wysoki standard, gotowe LSM Pana Balcera

    Lublin

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mam na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie 32 m² – po kapitalnym remoncie! ul. Pana Balcera, 8 piętro, Lublin Cena: 499 000 zł Mieszkanie położone na wysokim 8. piętrz...

  • Dom Lublin, Północna
    1 / 14
    Dom Lublin, Północna

    Lublin

    • 740 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Północnej 14 w centrum Lublina. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 235 m2 oznaczonej w miejscowym pl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sławin duży dom w świetnej lokaliz

    Lublin » Sławin » ul. Gojawiczyńskiej

    • 890 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 910 690 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Nr 29: 53,57 m² II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Nie każdy apartament w centrum daje przestrzeń. Ten ją daje. Funkcjonalny apartament w kameralnym budynk...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 519 925 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament Nr 30: 29,71 m²  II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Kompaktowy apartament w sercu historycznego Lublina — kilka minut spacerem od Rynku, w kameralnym budyn...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 1 197 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej....

  • Mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji Wrotkowa
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji Wrotkowa

    Lublin

    • 808 165 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 - pokojowe mieszkanie | Zemborzycka | Lublin | 68,78 m2 | 5 piętro | Nowa inwestycja -JUŻ W BUDOWIE Lokalizacja : ul. Zemborzycka, Lublin Metraż: 68,78m2 ~ skontaktuj się aby sp...

  • Zamieszkaj w nowym mieszkaniu.
    1 / 3
    Zamieszkaj w nowym mieszkaniu.

    Lublin

    • 778 853 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim to możliwość swobodnej, elastycznej aranżacji indywidualnej przestrzeni . To znakomite miejsce do życia .Mieszkania znajdują się daleko od hałaśli...

  • Lokal użytkowy Lublin Czuby, Matki Teresy Z Kalkuty
    1 / 4
    Lokal użytkowy Lublin Czuby, Matki Teresy Z Kalkuty

    Lublin

    • 1 237 600 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy z funkcjonującym najemcą, położony na parterze budynku przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny ge...

  • Mieszkanie Lublin Helenów, Nałęczowska
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Helenów, Nałęczowska

    Lublin

    • 845 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,69 m² z oddzielną kuchnią i garderobą, położone w nowoczesnym budynku z 2025 r. przy ul. Nałęczowskiej. Lokal jest ur...

  • Kawalerka 36 m2 - parter - ul. Króla Rogera - Czechów
    1 / 8
    Kawalerka 36 m2 - parter - ul. Króla Rogera - Czechów

    Lublin

    • 1 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wygodna kawalerka 36 m2 na parterze w bloku przy ul. Króla Rogera (Czechów Północny) Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju przedpokoju, kuchni, łazienki oraz dużego balkonu...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Kminkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Kminkowa

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w  4 piętrowym, nowo wybudowanym  bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trz...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 698 389 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65,27m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi

    Lublin

    • 597 012 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Fe...