• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(574)
  • Przytulna kawalerka–ul. Śliska, NISKI KOSZT UTRZYMANIA
    1 / 5
    Przytulna kawalerka–ul. Śliska, NISKI KOSZT UTRZYMANIA

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna KOMPAKTOWA kawalerka 18 m² – dobrze zorganizowana przestrzeń, ul. Śliska, Lublin Do wynajęcia przytulna, zadbana i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m² przy ul. Śl...

  • Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana

    Lublin » Sławinek » ul. Wodna

    • 445 000 zł cena
    • 1 162 m2 powierzchnia
    • 383 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Lublin w dzielnicy Sławin - 1162 m2Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę. Otoczona jest innymi działkami budo...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 496 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, 52,30m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 52,30m2 Piętro: parter Liczba...

  • Lokal użytkowy Lublin Węglin,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Lublin Węglin,

    Lublin

    • 12 980 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe  o łącznej  powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze  w budynku biurowym na Kon...

  • Lokal usługowo/handlowy vis a vis Dwoca Głownego PKP
    1 / 8
    Lokal usługowo/handlowy vis a vis Dwoca Głownego PKP

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal po remoncie na wszelkie usługi, gabinety i handel (50m2) w vis a vis Dworca głównego PKP w Lublinie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Dworca Mertopolitalnego. Główny węzeł k...

  • Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Nałęczowska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Nałęczowska

    Lublin

    • 6 490 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe o powierzchni 118m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku biurowym na Konstantynowie...

  • Lokal użytkowy Lublin
    1 / 6
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 86 362 zł cena
    • 3 240 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 3240 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Lublinie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 822,...

  • 3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska
    1 / 11
    3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone w nowoczesnej inwestycji "Nowa Nałęczowska" przy ul. Nałęczowskiej 20 w Lublinie. Lokal usytuowany jest w now...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 687 888 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,44  m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny  o pow. 18,13 m2 z wyjści...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 449 190 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 2 pokoje na 4. piętrze Widok i standard Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry oferty: Lokalizacja: Lublin, Wrotków (południowa część miasta). Powierzchnia użytkowa: 35,64 m2...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 427 893 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje na parterze Balkon 8,29 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry lokalu: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesne osiedle blisko natury. * Powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 382 886 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, 39,07m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,07m2 Piętro: parter Liczba...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 458 662 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 43,27m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 43,27m2 Piętro: 1 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 723 106 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Biuro do wynajęcia
    1 / 5
    Biuro do wynajęcia

    Lublin

    • 1 190 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowiec, I piętro, ul.Lotnicza, Lublin, duży parking, dobry dojazd.

  • Biuro do wynajęcia
    1 / 4
    Biuro do wynajęcia

    Lublin

    • 1 690 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biurowiec, 2 piętro, ul.Lotnicza, duży parking, dobry dojazd

  • Dom Lublin Sławinek
    1 / 15
    Dom Lublin Sławinek

    Lublin

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 5 SYPIALNI I 2 ŁAZIENKI I GABINET I SALA KINOWA I BAR I SALA KOMINKOWA I OGRÓD I TARAS I DZIAŁKA I DLA RODZINY KAMERALNA OKOLICA I 5 min DO CENTRUM I UMEBLOWANY I...

  • Sprzedam mieszkanie w Lublinie na LSM
    Sprzedam mieszkanie w Lublinie na LSM

    Lublin

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie jest w bardzo dobrej lokalizacji (w pobliżu ronda ulicy Zana i Filaretów). Posiada układ rozkładowy. Łazienka i toaleta osobno. Stan podłóg bardzo dobry: w pokojach - mo...

  • Mieszkanie 48m- 3 pokoje
    1 / 6
    Mieszkanie 48m- 3 pokoje

    Lublin

    • 445 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 48m w skład wchodzą 3 niezależne z korytarza pokoje, widna kuchnia, balkon i łazienka. Okna plastikowe, łazienka wyremontowana z kabiną prysznicową. Ogrzewan...

  • Wynajme pokoje w mieszkaniu na LSM
    1 / 6
    Wynajme pokoje w mieszkaniu na LSM

    Lublin

    • 780 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam .Wynajmę 3pokojowe ,samodzielne, mieszkanie na LSM.ul.p.Wołodyjowskiego 9, na 2piętrze. Pokoje wyposażone w łóżko, szafę ,i stolik z lampką. Mieszkanie dla trójki studentek/ó...