• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(574)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe słoneczne mieszkanie na Czechowie przy ul. Żelazowej Woli 14 z piwnicą. Powierzchnia 61m2.widok z okien na zieleń i domki jednorodzinne. Lokal znajduje się na3...

  • Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki

    Lublin

    • 417 452 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA Tel: [tel] E-mail: @ Dwa pokoje z balkonem | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M35, piętro trzecie, klatka II Na sprzedaż nowe, funkcjona...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 538 090 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz...

  • Dom Lublin Szerokie, Słupian
    1 / 15
    Dom Lublin Szerokie, Słupian

    Lublin

    • 1 750 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 2 SYPIALNIE + GARDEROBA I 2 TARASY I BALKON | GARAŻ | DZIAŁKA 317 m | SOLARY | UZDATNIACZ WODY I DLA RODZINY 2+1 ZAMIAST APARTAMENTU I WYGODNY I DYSKRETNY I KAMER...

  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 11
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 506 280 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19  m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny  o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2...

  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 416 208 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16  m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na tara...

  • Mieszkanie Lublin
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin

    Lublin

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    NOWE MIESZKANIE I STAN DEWELOPERSKI I 2 POKOJE I WINDA I MIEJSCE POSTOJOWE I GARAŻ PODZIEMNY I LUBLIN I CZECHÓW I BLISKO UNIWERSYTET MEDYCZNY I UMCS I KUL KUP NOWE - BEZ PCC, BEZ...

  • Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA WYNAJEM: MIESZKANIE 72 M LUB 3 OSOBNE POKOJE TUŻ OBOK UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO ORAZ AKADEMII WINCENTEGO POLA W LUBLINIE - Cena: 1200 zł/mc za pokój - 3 bardzo duże pokoje prywatn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Lublin
    1 / 15
    Dom Lublin

    Lublin

    • 1 769 999 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać na NAJPIĘKNIEJSZYM osiedlu domów jednorodzinnych na obrzeżach Lublina? Mamy stąd tylko 2 minuty drogi do granic miasta i nie więcej niż 15 minut na lubelski Depta...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 14
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 415 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne ŚRÓDMIEŚCIE Lublin I CENTRUM I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking I WYNAJEM...

  • Mieszkanie Lublin Czechów
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów

    Lublin

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m, położone na 4 piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego apartamentowca przy ulicy Północnej. Lokal jest wykończony w wysokim standa...

  • Dom 300m2 możliwość podziału na Mieszkania, Lublin
    1 / 14
    Dom 300m2 możliwość podziału na Mieszkania, Lublin

    Lublin

    • 1 105 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz dużego domu w Lublinie, dla rodziny bądź pod inwestycje? Sprawdź tę ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położon...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Trześniowska
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Trześniowska

    Lublin

    • 759 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje miejsce dla rodziny? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie było przez lata zadbanym domem jednej rodziny...

  • Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Wojciechowska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Wojciechowska

    Lublin

    • 1 950 000 zł cena
    • 444 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż piętra w budynku biurowo-usługowym o powierzchni ponad 400 m, które jest już w całości wynajmowane, to bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna. Szukasz pasywnego dochodu lub...

  • Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel
    1 / 14
    Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pięknym osiedlu Mickiewicza na LSM-ie przy ulicy Grażyny 3. 55 m2, 2 pokoje, łazienka i WC osobno, piętro 1 w ⁰, małym bloku (tylko 2 klatki schodowe i 2 piętra). Pię...

  • Mieszkanie Lublin, Tomasza Zana
    1 / 11
    Mieszkanie Lublin, Tomasza Zana

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Poszukujesz na wynajem przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na czterech osobnych sypialniach? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam na prezentację 5 pokojoweg...

  • Dom Lublin Szerokie
    1 / 15
    Dom Lublin Szerokie

    Lublin

    • 1 495 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRÓDKIEM | 4 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I GABINET I TARAS I BALKON | GARAŻ | DZIAŁKA 595 m I DLA RODZINY KAMERALNA OKOLICA I 12 MINUT DO CENTRUM I UMEBLOWANY I GOTOWY DO ZAMIESZ...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 448 956 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,57m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57m2 Piętro: 4 Liczba pokoi:...

  • Ogródek Dzialkowy / działka ROD
    Ogródek Dzialkowy / działka ROD

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...