• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(574)
  • Mieszkanie z potencjałem, 1 piętro do remontu.

    Lublin » Rury » ul. Krasińskiego

    • 450 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie – bez kompromisów i poprawiania po kimś **Lublin - RURY/LSM (ul. Krasińskiego)Polecam do zakupu atrakcy...

  • Dom Lublin Ponikwoda,
    Dom Lublin Ponikwoda,

    Lublin

    • 1 990 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elegancki dom wolnostojący z wyjątkowym, zadbanym ogrodem i garażem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o rezydencjonalnym charakterze — wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok...

  • Działka budowlana 0,20 ha– Rudnik k. Lublina
    Działka budowlana 0,20 ha– Rudnik k. Lublina

    Lublin

    • 969 000 zł cena
    • 2 021 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w prestiżowej i prężnie rozwijającej się miejscowości Rudnik (gm. Wólka). To idealna propozycja dla osób szukających spokoju...

  • 1 / 4
    Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

    Lublin » Zemborzyce

    • 429 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocjacjiAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod z...

  • Lublin,Mieszkanie,3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego

    Lublin » Wieniawa » ul. Sowińskiego

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 50 m2, ul. Sowińskiego,Wieniawa, Miasteczko AkademickieOpis mieszkania: - piętro: 0/4- powierzchnia mieszkania: 50 m2- salon, kuchnia, łazienka z i tr...

  • Dom Lublin Felin, Józefa Franczaka
    Dom Lublin Felin, Józefa Franczaka "Lalka"

    Lublin

    • 899 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA W KALINÓWCE - BLIŹNIAKI PRZY UL. LAUROWEJ TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: III KWARTAŁ 2026 *** Kontakt: [tel] *** Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Dewe...

  • Działka ROD
    Działka ROD

    Lublin

    • 8 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...

  • Przytulna kawalerka w Śródmieściu, niski czynsz.

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 339 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    * Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY *** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **** Idealne pod wynajem lub inwestycję **ŚRÓDMIEŚCIE ul. Wschodnia :...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 12 962 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 11 442 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 112 m2 z dużymi witrynami.  W bezpośrednim sąsiedztwie bank. Lokal w stanie deweloperskim...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 8 514 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy o pow. 80 m2 z dużymi witrynami w budynku przy ul. Jasnej. Dojście do lokalu od ul. Jasnej i ul. Wieniawskiej Loka...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 16 857 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej/Jasnej o pow. 180 m2 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space d...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 529 481 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-6, balkon: 14,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 652 256 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-7, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 720 217 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 699 031 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-24, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 692 825 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-18, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 495 320 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-11, balkon: 5,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 706 414 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-12, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 629 257 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-4, balkon: 7,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...