• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 448 956 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,57m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57m2 Piętro: 4 Liczba pokoi:...

  • Ogródek Dzialkowy / działka ROD
    Ogródek Dzialkowy / działka ROD

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzialka o pow. ok. 400 m2 położona na terenie ROD przy ul Mickiewicza/Nadrzeczna w Lublinie. Doprowadzona woda. Istnieje mozliwosc zabudowy dzialki w postaci domku zgodnie z regu...

  • Lokal użytkowy Lublin Stare Miasto, Królewska
    1 / 10
    Lokal użytkowy Lublin Stare Miasto, Królewska

    Lublin

    • 32 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia III kondygnacje (parter, I i II piętro) przy ul. Królewskiej, o łącznej powierzchni około 1100 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej Istnieje możliwość wynajęcia pos...

  • Lokal użytkowy Lublin Stare Miasto, Królewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Lublin Stare Miasto, Królewska

    Lublin

    • 4 800 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa, 6 pokoi o łącznej powierzchni 160 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej, na I piętrze. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych kon...

  • Mieszkanie Lublin Lsm,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Lsm,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pełne słońca w okolicy ul. Nadbystrzyckiej. Usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat pięćdziesiątych. Blok przeszedł kapitalny remont w 2024 r. Odnowiona został...

  • Ogródek działkowy ROD Harnaś ul. Koncertowa Lublin
    1 / 8
    Ogródek działkowy ROD Harnaś ul. Koncertowa Lublin

    Lublin

    • 38 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania piękny ogródek działkowy ROD Harnaś na ul. Koncertowej, oporządzony i gotowy na kolejny sezon. Na działce znajduje się nowy domek, wygospodarowane jest mie...

  • Sprzedam bezpośredni
    1 / 8
    Sprzedam bezpośredni

    Lublin

    • 584 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe. Dwa balkony. Dwie toalety. Świetna lokalizacja, Dobrze skomunikowane Do centrum 10 min. Blisko Uniwersytet Medyczny. Szpitale.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Lublin Lsm, Gliniana
    1 / 12
    Lokal użytkowy Lublin Lsm, Gliniana

    Lublin

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,17 m², położony na parterze budynku przy ul. Glinianej 32. Lokal znajduje się w budynku z 1988 roku...

  • Lokal użytkowy Lublin
    1 / 10
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro -40,24 i 12 m² - Lublin, Lotnicza Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe biura o powierzchni 40,24 i 12 m², zlokalizowane w Lublinie przy ul. Lotniczej. Lok...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Migdałowa

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupujący nie płaci PCC 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na part...

  • Mieszkanie w centrum Lublina – salon + kuchnią, sypialnia
    1 / 9
    Mieszkanie w centrum Lublina – salon + kuchnią, sypialnia

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lublina. Idealne dla pary lub jednej osoby, która chce mieszkać w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do sk...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe Balkon 8 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry mieszkania: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków. * Powierzchnia użytkowa: 39,99 m2....

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat

    Lublin

    • 430 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 36,73 m² - ul. Nowy Świat - po generalnym remoncie w 2024 roku, z tarasem, dostępem do ogródka, piwnicą i komórką lokatorską Mieszkanie położone na parterze...

  • Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje

    Lublin

    • 665 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – na spokojnych i zielonych...

  • Lokal użytkowy Lublin Czuby,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 876 800 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycj...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bronowice.5min pieszo sieć sklepów, bazarek,przychodnia zdrowia,szkoła.2 piwnice,miejsce parkingowe ogrodzone dla mieszkańców .Nr tel.+4915231792795. [tel].Mail @ Cena do negocjacj...

  • Lokal użytkowy Lublin Rury,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Lublin Rury,

    Lublin

    • 880 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 544 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 103,85 m²  zlokalizowany w bliskim pobliżu ul. Tomasza Zana w Lublinie. Lokal położony na III piętrze budynku łączącego funkcję biuro...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład nier...

  • Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska
    1 / 14
    Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 7. piętrze w bloku z windą przy ul. Wileńskiej na osiedlu LSM. Lokal idealny dla singla lub pary. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomun...