• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • 61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin
    1 / 16
    61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    61 m² pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację: [url] Na 61 m² zaprojektowano funkcjonalną, jas...

  • Działka ROD w ogródkach działkowych ul Nałęczowska
    1 / 16
    Działka ROD w ogródkach działkowych ul Nałęczowska

    Lublin

    • 13 500 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dwie działki leżące obok siebie na terenie ogródków działkowych Słoneczne Wzgórza przy ul. Nałęczowskiej. Działki są uprawiane , rosną warzywa, kwiaty, są maliny, jeż...

  • kawalerka
    1 / 9
    kawalerka

    Lublin

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przytulna, ciepła kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje (2 okna) usytuowana na zielonym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie biedronki, szkoły, przedszkola, lekarza rodzinneg...

  • Sala szkoleniowa w Centrum Lublina
    1 / 6
    Sala szkoleniowa w Centrum Lublina

    Lublin

    • 40 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lubelski Dom Technika NOT Sp. z o.o. Adres: ul. M. C. Skłodowskiej 3 20-029 Lublin www.ldtlublin.pl proponujemy do wynajęcia salę szkoleniową Dodatkowe informacje: - pomieszczen...

  • Lokal użytkowy
    1 / 6
    Lokal użytkowy

    Lublin

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam, Mam do wynajęcia lokal użytkowy po piekarni. Świetnie nadaje się na cukiernię, pizzerię, garmażerkę lub sklep. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i wizyty. Kontakt p...

  • Do wynajęcia mieszkanie
    1 / 6
    Do wynajęcia mieszkanie

    Lublin

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia interesujące mieszkanie, zadbane i zabezpieczone (rolety przeciwwłamaniowe) o powierzchni 60 m2 z balkonem od strony południowej, w bloku na parterze w Lublinie. Skład...

  • Sprzedam mieszkanie Centrum
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie Centrum

    Lublin

    • 489 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferuję do sprzedania mieszkanie w bloku położonym w jednej z centralnych dzielnic Lublina Wieniawie. Nieruchomość znajduje się w budynku zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie Stadi...

  • Mieszkanie Lublin,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68A Mieszkanie 35m2 składa się z pokou z kuchnia  LOKALIZACJA Doskonały dostęp do infrastruktury...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki
    1 / 6
    Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki

    Lublin

    • 595 588 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz...

  • Nowe mieszkania z systemem smart home
    1 / 4
    Nowe mieszkania z systemem smart home

    Lublin

    • 534 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Lublin Stare Miasto,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto,

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka o pow. 27,55 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 27,55 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (19,90 m2) - łazienka z WC (...

  • Sprzedam dom na Ponikwodzie 330 m2 na działce 585m2
    1 / 8
    Sprzedam dom na Ponikwodzie 330 m2 na działce 585m2

    Lublin

    • 2 400 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący z garażem o powierzchni 240 m2, wybudowany w 2004 roku na działce o powierzchni 585 m2. Dom posiada dwie kondygnacje z poddaszem mieszkalnym o powierzchn...

  • Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko
    1 / 8
    Mieszkanie w Centrum 60m2 wszędzie blisko

    Lublin

    • 570 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, klimatyczne mieszkanie w ścisłym Centrum miasta na ulicy Granicznej. Dwa duże przestronne i ustawne ponad 20m2 pokoje, jeden z wyjściem na duży balkon. Piękny widok z ba...

  • Prywatne biuro w Regus Lublin Zana
    1 / 8
    Prywatne biuro w Regus Lublin Zana

    Lublin

    • 1 920 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wspaniała Okazja! Obniż stałe koszty, wybierz biuro w Lublinie na Zana i płać tylko za to, z czego korzystasz i kiedy z tego korzystasz. Wszystkie nasze biura są w pełni wyposażone...

  • Biuro na dzień lub na godziny w Regus Lublin na Zana
    1 / 7
    Biuro na dzień lub na godziny w Regus Lublin na Zana

    Lublin

    • 43 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Pracuj spokojnie i w komfortowych warunkach tak efektywnie, jak w tradycyjnym miejscu pracy. Biura na dzień lub na godziny są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy są ciągle w r...

  • Przestrzeń coworkingowa w Regus Lublin Zana
    1 / 8
    Przestrzeń coworkingowa w Regus Lublin Zana

    Lublin

    • 329 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    NARESZCIE W LUBLINIE! Pragniesz pracować elastycznie i niezależnie? W dedykowanej przestrzeni z dostępem do Internetu, kawy, herbaty i usług administracyjnych? Zadzwoń do nas. Mamy...

  • Biuro na potrzeby projektów w Regus Lublin Zana
    1 / 10
    Biuro na potrzeby projektów w Regus Lublin Zana

    Lublin

    • 3 300 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy profesjonalne środowisko pracy, które umożliwi Ci szybki rozwój biznesu. Nasze w pełni wyposażone biura są gotowe do pracy w jednej z najbardziej pożądanych okolic biznes...

  • Mieszkanie do wynajęcia od. Felin
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia od. Felin

    Lublin

    • 2 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Z.Augusta os.Felin Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na os. Felin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 l...

  • Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów
    Dwa mieszkania od kmornika. Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 607 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 3 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Ustalanie daty licytacji!!! Wkrótce odbędzie się licytacja komornicza. Romanowskiego 8/2 Lublin Numer księgi wieczystej: LU1L/00206424/0 Dwa mieszkanie bezczynszowe czteropokojowe...

  • Mieszkanie Lublin Czuby,
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w  bloku przy ulicy Dziewanny  W skład nieruchomości wchodzą: - pokój z wyjściem  na duży balk...