• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nadarzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Zamojska

    Lublin

    • 999 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 333 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zainwestuj w swoją przyszłość z tym niezwykle opłacalnym gotowcem inwestycyjnym. Mieszkanie o powierzchni 108,40 m2 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć finansową ni...

  • Mieszkanie Lublin, Wyścigowa
    Mieszkanie Lublin, Wyścigowa

    Lublin

    • 511 992 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,23 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie Lublin, Solna
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, Solna

    Lublin

    • 619 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się z przy...

  • Lokal użytkowy , Okszowska
    1 / 4
    Lokal użytkowy , Okszowska

    Lublin

    • 69 500 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    cena promocyjna na wakacje do 31 08 2025 r Hala, magazyn przy ul.Okszowskiej 39, w budyniu docieplonym , składająca się z 2 dwóch pomieszczeń, połączonych ze sobą przejściem, z mo...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 3 400 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie nieopodal Zalewu Zemborzyckiego Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane w malowniczej okolicy, tuż...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Królewska
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Królewska

    Lublin

    • 558 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji, która łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym stylem życia. Nasze 56-metrowe mieszkanie w pięknej kamiennicy to prawdziwa perełka na rynk...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie il. Dożynkowa
    1 / 7
    Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie il. Dożynkowa

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m^2 w Lublinie na ul. Dożynkowej. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, loggia. W cenie miejsce parkingowe na parkingu pod ziemnym, oraz piwnica. Cen...

  • Lokal użytkowy 46m2 ul. Niecała- Lublin
    Lokal użytkowy 46m2 ul. Niecała- Lublin

    Lublin

    • 292 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o pow. 46 m2 z możliwości na przekształcenie na lokal mieszkalny - zgoda wspólnoty. Możliwość dowolnej aranżacji wg własnych potrzeb.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka usługowa pod wiele działalności.

    Lublin

    • 262 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI **LUBLIN/ZEMBORZYCE: Polecam do zakupu atrakcyjną działkę usługową zlokalizowaną na granicy Lublina i Zemborzyc....

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 404 642 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,29m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,29m2 Piętro: 3 Liczba pokoi...

  • Ścisłe centrum, tuż przy Placu Litewskim.

    Lublin » ul. Niecała

    • 282 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    LUBLIN ul. Niecała: do sprzedania mieszkanie/lokal zlokalizowane w ścisłym centrum miasta tylko 220 m od Placu Litewskiego. Mieszkanie o pow. 47,29 m² jest w trakcie generalnego re...

  • Mieszkanie Lublin Rury, Pana Balcera
    1 / 10
    Mieszkanie Lublin Rury, Pana Balcera

    Lublin

    • 987 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z widokiem na panoramę Lublina i zachody słońca w prestiżowym budynku Metropolitan Park. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa lokal...

  • Lokal.DWA WEJŚCIA 340MKW W Puławach
    1 / 3
    Lokal.DWA WEJŚCIA 340MKW W Puławach

    Lublin

    • 1 690 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 4 971 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dobra lokalizacja,dojazd a dla5000 ludzi.Dobry standart PRZY GŁÓWNEJ ULICY.DWA WEJŚCIA DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY.CENA WYNAJMU6900ZŁ. CENA SPRZEDAŻY1690000.

  • Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20
    1 / 11
    Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20

    Lublin

    • 1 440 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka do wynajęcia po remoncie blisko KUL,UMCS,Uniwersytet Przyrodniczy,LO IM,Stanisława Staszica Wolne od zaraz.W pobliżu Plaza, Biedronka,Stokrotka,park,Teatr,Filharmonia,Ośr...

  • Mieszkanie Lublin Lsm, Irydiona
    1 / 2
    Mieszkanie Lublin Lsm, Irydiona

    Lublin

    • 319 990 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie w dzielnicy LSM, ul. Irydiona dwupokojowe na 8 piętrze z pięknym widokiem na południe Lublina. Salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia, łazienka z toaletą oraz hol. Do...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Okopowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Okopowa

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis nieruchomości Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, co zapewnia duży ruch klientów i nabywców. Okolica jest dobrze skomunikowana, posiada wiele p...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Lublin

    • 2 409 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduje się w centrum przy ogrodzie Saskim 200 metry od KUL. W mieszkaniu jest duża widna kuchnia, duży pokuj z balkonem i mniejszy, pokoje są nie przechodne, łazienka...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 15 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyjątkowe pomieszczenia biurowe na wynajem w prestiżowej kamienicy na Starym Mieście w Lublinie! Niepowtarzalna lokalizacja w sercu Starego Miasta! Szukasz stylowej i klimat...

  • Wynajmę lokal na biuro, Śródmieście przy PKP
    1 / 5
    Wynajmę lokal na biuro, Śródmieście przy PKP

    Lublin

    • 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal przeznaczony na biuro, gabinet lub cichą działalność. Położony w centrum miasta, przy dworcu PKP Lublin. Piętro 3, miejsce łatwo rozpoznawalne i dobrze skomuniko...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 439 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w sercu Starego Miasta w Lublinie - ul. Cyrulicza Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy na lubelskim Stary...