• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Nadarzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 349 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA INWESTYCYJNA - KAWALERKA 28,4 m² Stare Miasto, Lublin | Najem krótkoterminowy | Wysoki potencjał ROI Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4 m² , położona na I pi...

  • Mieszkanie, Lublin, Wrotków, 52,02 m2

    Lublin » Wrotków » ul. Granata

    • 629 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Ks. Wincentego Granata, 2 pokoje, 52 m2Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 52,03 m2- salon: 19,65 m2- kuchnia: 7,33 m2- sypialnia: 13,...

  • Mieszkania po 35 m 2 pokoje do remontu
    1 / 5
    Mieszkania po 35 m 2 pokoje do remontu

    Lublin

    • 180 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam 2 mieszkania w kamienicy do remontu po 35 m każde.W każdym mieszkaniu jest 2 pokoje, kuchnia i wc, woda, i instalacja elektryczna. oraz 2 mieszkania z 2 pokojami z możliw...

  • SPRZEDAM DZIAŁKA ROD ROBOTNIK
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKA ROD ROBOTNIK

    Lublin

    • 26 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ROBOTNIK położona na obrzeżu o powierzchni 340m2. Na działce stoi domek blaszany 6m2 Obok drugi domek drewniany 4m2 Duzy taras. Duży tunel foliowy4mx2m ,huśt...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe piętro domu na wynajem - 96 m², ul. Aleksandra Świętochowskiego, Lublin Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane piętro domu o powierzchni 96 m² w bardzo dob...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Kameralna
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czechów, Kameralna

    Lublin

    • 1 650 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA WYNAJEM * MIESZKANIE * 2 POKOJE * DUŻY BALKON * WINDA * PIWNICA * PRALKA * ZMYWARKA * PIEKARNIK * MIKROFALA * PEŁNE WYPOSAŻENIE KUCHNI * PRZYSTANEK AUTOBUSOWY 5min * CENTRUM LUB...

  • Mieszkanie Lublin, Garbarska
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin, Garbarska

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie M-3, 2 pokoje, 36 m2, Garbarska 8B, Kośminek, WYNAJEM. Dostępne od lutego 2026 r. Na wynajem nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie o pow. 36,10 m2 po...

  • Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka

    Lublin

    • 855 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO I ul. Jezuicka Lublin I 48 m I 2 pokoje I Mieszkanie inwestycyjne w kamienicy I BRAMA KRAKOWSKA 50 m I Airbnb I Booking I WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY I PARKING I klucze O...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIeszkanie, Lublin, 45,4m2, 2 piętro, 2 pok

    Lublin » Czuby Południowe

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie, Lublin Czuby, ul. Różana, 2 pokoje, 45,4m2Opis mieszkania: - piętro 2/4- powierzchnia mieszkania: 45,4 m2- salon 15m2 - pokój 8,5 m2 - kuchnia 7m2- łazienka i oddzielne...

  • Działki pod zabudowę zagrodową w spokojnej okolicy
    1 / 14
    Działki pod zabudowę zagrodową w spokojnej okolicy

    Lublin

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działki w urokliwej miejscowości Dys, położonej w gminie Niemce, w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Lublin. Działki zagrodowe oznaczone w planie miejscowych jako S-1...

  • Lokal użytkowy Lublin Szerokie
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lublin Szerokie

    Lublin

    • 18 615 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy na wynajem - 219 m² | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 219 m² , zlokalizowany na parterze nowej...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej

    Lublin

    • 185 205 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie wyboru najkorzystniejszej oferty udział ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Lublinie przy ul....

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na Wieniawiea tuż przy Parku Saskim. 5 minut spacerkiem do KUL. Ul. Przy Stawię. Do mieszkania dostępne jest miejsce parkingowe za szlabanem na pilota...

  • Mieszkanie (55 m2) w znakomitej lokalizacji - LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina – na LSM-ie. Mamy tu wszystko w zasięgu ręki! LSM to...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w centrum Lublina tuż przy parku Saskim 5 minut spacerem do KUL Mieszkanie ma nieprzechodnie pokoje ,większy pokój z balkonem,oddzielna duża kuchni...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście
    1 / 13
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 7 500 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy/usługowy o powierzchni 115,71 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze reprezentacyjnej, zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu Lublina. Wejśc...

  • Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje
    1 / 4
    Mieszkanie Do Wynajęcia Czuby Skarpa 4 pokoje

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Pośrednikom dziękuje Do wynajęcia mieszkanie na Czubach (Skarpa), ul. Romantyczna. Mieszkanie w bloku z windą,. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z 4 oddzielnych pokoi (w...

  • sprzedam dzialke
    1 / 6
    sprzedam dzialke

    Lublin

    • 115 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę rekrescyjna w okolicy zalewu zemborzyckoego z domkiem tarasem wedzarko-grilem toaleta na zewnatrz.Idealna do odpoczynku blisko mpk.Prad na działce woda na...

  • Dom, Lublin, Dziesiąta, 150m2, 6pok

    Lublin » Dziesiąta

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Lublin, Dziesiąta, Budynek:-ok 150m2-6 pokoi-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-1975 rok- ogrzewanie gazowe- kominek oraz ozdobna koza- na po...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 418 592 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje z ogródkiem Blisko Zalewu Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków (okolice ul. Zemborzyckiej). * Powierzchnia...