• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Nadarzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • 60mścisłecentrum sprzedam lublinulprobostwo5budowany w2005r
    1 / 11
    60mścisłecentrum sprzedam lublinulprobostwo5budowany w2005r

    Lublin

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    dwu poziomowe może i funkcjonuje obecnie jako dwa mieszkania po 30m2 każde możliwe do wynajęcia od zaraz każde z mieszkań opomiarowane indywidualnie i wyposażone budowane z budynk...

  • Mieszkanie Lublin, Kwarcowa
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin, Kwarcowa

    Lublin

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Lublin - na Węglinku, przy ulicy Kwarcowej. To idealna propozy...

  • Lokal usługowy 70 mkw w centrum Lublina

    Lublin » Śródmieście

    • 980 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ;** Świetna lokalizacja -- niski czynsz !** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów !! **ŚRÓDMIEŚCIE.: polecam do zakupu lokal usługowy o pow. 70 m² zlokalizowan...

  • Lokal użytkowy - Lublin

    Lublin

    • 4 978 950 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Uniwersytet Medyczny w Lublinie, 20-059 Lublin, Al. Racławickie 1 OGŁASZA pisemny przetarg nieograniczony na zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej – działki ewidency...

  • Lokal użytkowy Lublin
    1 / 4
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 3 120 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    biuro do wynajęcia 104 m2 + duży parking Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. To idealne mi...

  • Lokal użytkowy Lublin Bronowice
    Lokal użytkowy Lublin Bronowice

    Lublin

    • 2 525 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyny do wynajęcia - różne metraże, atrakcyjne warunki! Szukasz przestrzeni magazynowej w dogodnej lokalizacji? Oferujemy szeroki wybór magazynów dostosowanych do różnych po...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 1 500 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ✨ Wyjątkowy lokal na poddaszu w sercu miasta - idealny na biuro, galerię sztuki lub szkołę językową! ✨ Szukasz przestrzeni z charakterem? Oto 81 m² klimatycznego lokalu użytko...

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 300 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolne biura do wynajęcia 30 zł/m2 netto - Lublin, ul. Mełgiewska Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mełgiewskiej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 8 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy w piwnicy, idealny dla działalności handlowej, usługowej lub jako sala zabaw (z wyłączeniem klubu nocnego). Szczegóły oferty: Cena:...

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 2 815 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal 37,70 m2 w biurowcu w centrum miasta. Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 37,7 m² (powierzchnia użytkowa: 47,7 m² ) zlokalizowane w samym centrum miasta. Biuro zna...

  • Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Lublin
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 403 564 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,18m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,18m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Prestiżowe mieszkanie, wyskoki standard, 2 balkony.

    Lublin » Śródmieście

    • 900 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KAPITALNA LOKALIZACJA - ścisłe centrum miasta (boczna ul. Narutowicza) ** ** Niepowtarzalna OFERTA dla wymagających **LUBLIN (Śródmieście): polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowa...

  • 4-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania

    Lublin » ul. Balladyny

    • 465 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie - "gotowIec" do wynajmu. Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum? To oferta dla Ciebie!LOKALIZACJA - ul. Ballady...

  • Unikatowy apartament "Art Deco Spokojna 10"

    Lublin » Śródmieście » ul. Spokojna

    • 727 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Niepowtarzalny, ekskluzywny apartament w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "Art Deco" przy ulicy Spokojnej 10" - perle architektury lubelskiej.Jest to znakomita inwestycja dla osó...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 650 512 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy

    Lublin

    • 606 864 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesny...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 760 556 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 71,08m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 50m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PO...