• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • Mieszkanie 62,2 m2, 3 pokoje, LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie, Lublin, LSM, ul. Grażyny, 62.2 m2, 3 pokojeOpis mieszkania:- piętro: 1/4- powierzchnia mieszkania: 62.2 m2- ogrzewanie miejskie- ciepła woda z piecyka gazowego- kuchnia...

  • LSM, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m², 3 pokoje

    Lublin » ul. Wallenroda

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, LSM, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m², 3 pokojeMarzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta o...

  • Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina
    1 / 8
    Mieszkanie 5-pokojowe , ul. Chopina

    Lublin

    • 629 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 5-pokojowe z 2 łazienkami i oddzielną widną kuchnią na poddaszu pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem,...

  • Mieszkanie Lublin
    Mieszkanie Lublin

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Witam serdecznie. Mam do wynajęcia mieszkanie,w suterynie. w Lublinie Okolice szpitala Neuropsychiatrycznego Mieszkanie urządzone ,zabudowa ,niezbędne sprzęty AGD. Do wejscia. Od...

  • Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Lublin Zemborzyce

    Lublin

    • 595 000 zł cena
    • 3 944 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana w Zemborzycach przy publicznej drodze asfaltowej w pierwszej linii zabudowy. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w niedalekiej odległości Zalew Zemborzycki. Aktu...

  • Lokal użytkowy Lublin
    1 / 4
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 1 347 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy lokale biurowe do wynajęcia o różnej powierzchni od 14,40 m 2 do 45,70 m 2 w zadbanym biurowcu w bardzo dobrej cenie. Lokal o powierzchni 29,95 m...

  • Lokal użytkowy Lublin Konstantynów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Lublin Konstantynów

    Lublin

    • 3 055 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 65m2, usytuowany na 2 piętrze w galerii. Cena netto: 47,00 + 11,00 (opłata eksploatacyjna) / m2. Do ceny należy doliczyć VAT. Lokal usługowy typu "op...

  • Lokal użytkowy Lublin Czechów Południowy
    1 / 7
    Lokal użytkowy Lublin Czechów Południowy

    Lublin

    • 890 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 497 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ferujemy na sprzedaż lokal użytkowy/usługowy na Czechowie Górnym na Osiedlu Wieniawskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego. Nieruc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko, 35m2

    Lublin » Wieniawa » ul. Czwartaków

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko Akademickie, Czwartaków, 35m2Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+mediaOpis mieszkania: - piętro: 3/3- powierzchnia m...

  • Mieszkanie Lublin Czechów Górny, Stanisława Szpinalskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Czechów Górny, Stanisława Szpinalskiego

    Lublin

    • 719 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu na Górnym Czechowie! Najważniejsze cechy nieruchomości: • Lokalizacja: Cicha i spokojna okolica z doskonałym dojazdem do centrum • Przestronny...

  • Lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji.

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Chodźki

    • 2 900 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 21 482 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    CZECHÓW. : do sprzedania lokal handlowy - usługowy o powierzchni ok. 136 m² znakomicie nadający sie na wszelką działalność (aktualnie delikatesy). Lokal znajduje się na nowym osie...

  • Mieszkanie w świetnej lok. blisko Stare Miasto

    Lublin » Śródmieście » ul. Nowy Plac Targowy

    • 440 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta **** Oferta tylko w biurze KNC CITY **ŚRÓDMIEŚCIE: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m². W skład mieszkania...

  • Mieszkanie Lublin Centrum Bolesława Prusa

    Lublin

    • 2 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę osobie uczącej się lub pracującej mieszkanie 54m w pięknym domu na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród mieszkanie znajduję się na ulicy Bolesława Prusa nieopodal Uni...

  • wynajmę mieszkanie 2 pokojowe,z dwoma balkonami, widne,ciepłe,bli...

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu są cztery łóżka,kuchnia odrębna.

  • sprzedam działki rolne łuszczów II 8 km od Lublina
    1 / 6
    sprzedam działki rolne łuszczów II 8 km od Lublina

    Lublin

    • 100 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 100 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działki rolne 1,2 HA Łuszczów II nr działek 653/6,653/5,653/8 oraz droga 653/10 oferta prywatna

  • Lokal lokal usługowy handlowy biurowy

    Lublin » ul. Północna

    • 3 382 500 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu).Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5.Lokal znajduje się w nowoczesnym...

  • Działka 14655 m2 w sercu Bieszczad, piękne widoki
    1 / 12
    Działka 14655 m2 w sercu Bieszczad, piękne widoki

    Lublin

    • 35 000 zł cena
    • 4 885 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka nr 452 w sercu Bieszczad - Uhercach Mineralnych, gmina Olszanica o pow. 14 655 m2. Według wszelkich danych statystycznych Bieszczady są regionem, w który...

  • Garaż w budynku ul. Kalinowszczyzna.

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Kalinowszczyzna

    • 99 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Kalinowszczyzna 64.- powierzchnia garażu 19,1 m² ;- wymiary: szer. 4,40 x dł. 4.70;- jednostanowiskowy;- z kanałem;- założona k...

  • Lublin - 2 pokoje blisko Uniwersytety Medycznego

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 370 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Opis mieszkania: - piętro 10/10- powierzchnia mieszkania:...

  • Wynajmę lokal
    1 / 3
    Wynajmę lokal

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal o pow. 40 m2. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie nowego osiedla mieszkaniowego i sklepów: Biedronka i Kaufland. Dogodny dojazd z centrum miasta, parking...