• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • 1 / 4
    Powierzchnia biurowa - 26,50m2 - Lublin, ul. Królewska 3

    Lublin

    • 1 850 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa - 26,50 m2 Lublin ul. Królewska 3. Czynsz lokal 26,50 m2 – 1850 zł brutto. Opłaty dodatkowe: wod...

  • 1 / 4
    Powierzchnia biurowa - 11m2 - Lublin, ul. Królewska 3

    Lublin

    • 768 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa - 11 m2 - Lublin ul. Królewska 3. Czynsz lokal 11 m2 – 767,69 zł brutto. Opłaty dodatkowe: woda, prą...

  • Budynek z lok. biurowo-usługowymi na 22ar działce

    Lublin » ul. Strojnowskiego

    • 4 250 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek 2-piętrowy z podziałem na 3 lokale o łącznej powierzchni 750m2 posadowiony na 22 arowej działce.Budynek:- wybudowany w technologii tradycyjnej - murowanej,- kryty blachą,-...

  • LOKAL NA BIURO , USŁUGI WYNAJME w bardzo dobrej lokalizacji
    1 / 3
    LOKAL NA BIURO , USŁUGI WYNAJME w bardzo dobrej lokalizacji

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na parterze lub na II PIETRZE 40 m kw ul.Lotnicza 3 .Dobry dojazd. dobra lokalizacja ,parking,własne wejście.skladajacy się z trzech ustawnych pomieszczeń.Wszystkie medi...

  • Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna
    1 / 11
    Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna

    Lublin

    • 1 450 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    nowy dom 300m całkowicie podpiwniczony dolna kondygnacja to dwa duże pomieszczenia użytkowe+łazienka na parterze salon 45m+łazienka+garaż 30m,górna kondygnacja 4 pokoje+kuchnia+ł...

  • SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z MAGAZYNAMI I BIUREM
    SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z MAGAZYNAMI I BIUREM

    Lublin

    • 2 490 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ NA DZIAŁCE 3000M ;BUDYNKI MAGAZYNOWO BIUROWE O POW 1000MKW ;UTWARDZONY PARKING ASFALT OK500MKW.Fotowoltaika 10kw.

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego !! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budo...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta ul. Modra

    Lublin » Dziesiąta » ul. Modra

    • 566 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,55m2 wraz z lokalem usługowym o powierzchni 52,35m2.Oferta dostępna za pośrednictwem biura AMFuture!Mieszkanie:Mieszkanie usytuowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Lublin rynek pierwotny ul.

    Lublin

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na Gorkach Czechowskich w sąsiedztwie parku, blisko centrum Lublina.Oferujemy na sprzedaż segment prawy.Cena do negocjacji.Dom o bardzo wysokim standardzie wykonania.Ekskluzywn...

  • Lokal Lublin Dziesiąta ul.

    Lublin » Dziesiąta

    • 566 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 52,35m2 wraz z mieszkaniem o powierzchni 51,55m2.Oferta dostępna za pośrednictwem biura AMFuture!Lokal usługowy:Usytuowany na par...

  • Dom Lublin rynek pierwotny ul.

    Lublin

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na Gorkach Czechowskich w sąsiedztwie parku, blisko centrum Lublina.Oferujemy na sprzedaż 2 segmenty lewy lub prawy.Cena za segment 1250000 PLN . Cena do negocjacji.Dom o bardz...

  • 1 / 4
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce

    • 780 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie 62.2m2 1-piętro LSM Lublin

    Lublin

    • 435 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 62.2m2 1-piętro LSM oś.im.M.Konopnickiej Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe położone na doskonale rozwiniętym, pełnym zieleni osiedlu M. Konopnickiej/LSM przy ul.Żarnowie...

  • 1 / 4
    18ar działki III linia zabudowy - Lublin Wrotków

    Lublin » Zemborzyce

    • 430 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lublin - Wrotków - działka w III linii zabudowy, o pow. 18ar pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy!!Na sprzedaż, działka 18 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Z...

  • 1 / 3
    5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 650 000 zł cena
    • 4 311 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 740 000 zł cena
    • 4 941 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budynek usługowo-biurowy położony na Czechowie Pł

    Lublin » Czechów Południowy

    • 1 400 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowo-biurowy położony na Czechowie Północnym, w Lublinie.Nieruchomość usytuowana jest na parterze w wyremontowanym budynku, z wejściem bezpośrednio od ulicy. Ogólny sta...

  • 1 / 3
    Sławinek, 15a, ul. Klonowa

    Lublin » Sławinek » ul. Klonowa

    • 550 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Lublin, Sławinek, 15a, ul. Klonowa (wjazd od ul.Podchorążych). Kształty zbliżony do trapezu u wymiarach 35x56x27x42m. Media na sąsiedniej działce, bardzo dobry dojazd. Pol...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę komercyjną!

    Lublin » Stare Miasto » al. Unii Lubelskiej

    • 9 000 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 637 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Centralnie położona działka o pow. 5500 m2 w Lublinie przy alei Unii Lubelskiej (Stare Miasto). Idealny, jedyny w swoim rodzaju, grunt pod inwestycję, budowę apartamentów, biurowca...

  • 1 / 3
    Działka w doskonałej lokalizacji-5 min. od Zalewu

    Lublin » Zemborzyce » ul. Kukułcza

    • 870 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana