• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(577)
  • Sprzedam łąkę
    Sprzedam łąkę

    Lublin

    • 50 000 zł cena
    • 47 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam łąkę o powierzchni 0,47 H łąka znajduje się w Krepcu 2 km od Świdnika jedna z granic łąki jest przeplywajaca tam rzeka bardzo dobra na staw lub rekreację cena 50 tyś

  • Dochodowa firma cateringowa, hala 620m2, Lublin

    Lublin

    • 4 500 000 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Gotowy biznes, działający na rynku od kilkunastu lat w Lublinie.Biznes generuje ok 40000 zł miesięcznie, przy stabilnych przychodach.Firma posiadastały model przychodow...

  • wynajme mieszkanie w lublinie
    wynajme mieszkanie w lublinie

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Lublinie do wynajęcia od zaraz Czuby -Węglinek 2 pokoje ,balkon blisko przystanki trolejbusowe i autobusowe. ogrzewanie gazowe, osiedlowe sklepiki .Opłaty czynsz, czyn...

  • Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów
    Mieszkanie Lublin ulica Bazylianówka 48 metrów

    Lublin

    • 400 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż zapraszam po szczegóły

  • Mieszkanie
    Mieszkanie

    Lublin

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój w Lublinie ul. Nałkowskich.

  • Lokal użytkowy 30 mkw na parterze PLUS plac 300mkw
    Lokal użytkowy 30 mkw na parterze PLUS plac 300mkw

    Lublin

    • 2 490 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL UZYTKOWY NA PARTERZE O POWIERZCHNI 30MKW Z ŁAZIENKĄ, POMIESZCZENIA OSOBNE WEJŚCIE ,MIEJSCA PARKINGOWE.DOBRY DOJAZD.LUBLIN UL.BUDOWLANA 44.PLAC o powierzchni300mkw-utwardzony...

  • Działka / ROD LUBLIN
    Działka / ROD LUBLIN

    Lublin

    • 11 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD UL. MICKIEWICZA. CENA 11000

  • bubynek usługowo-handlowy Szmaragdowa lublin
    bubynek usługowo-handlowy Szmaragdowa lublin

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    pełne info [tel] budynek na parterze 50m2 +piwnica 25m2

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • wynajmę
    wynajmę

    Lublin

    • 1 500 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowo-usługowy Lublin ul.1go Maja od strony dworca PKP,nadaje się na sklepik,kiosk itp.prąd,woda w lokalu.

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 72 m2 w zadbanej kamienicy Balkon Śródmieście - ul. Grottgera Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w sercu Lublina, a jednocześnie z potencjałem do stworzenia...

  • Lokal handlowy o pow.400mkw wynajmę
    Lokal handlowy o pow.400mkw wynajmę

    Lublin

    • 14 900 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowy o pow ok.420mkw w dobrej lokalizacji z parkingiem i wszystkimi mediami do wynajęcia.

  • Sprzedam Mieszkanie 62m2 ( Czechów ) Lublin
    Sprzedam Mieszkanie 62m2 ( Czechów ) Lublin

    Lublin

    • 750 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Witam, Mam do sprzedania Mieszkanie 62m2 4 pokoje Kuchnia 2 korytarze Łazienka ( wanna z kabiną prysznicową ubikacja) Balkon Piwnica Gratis Telewizor na ścianie 55cali , kuche...

  • Lokale na wynajem
    Lokale na wynajem

    Lublin

    • 1 494 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale biurowe na wynajem w Lublinie 45 zł netto/m2, 48 zł netto/m2, 50 zł/ netto/m2 w budynku IV piętra ️ [tel] Lokal 13,30 m2 (lokal z klimatyzacją) cena: 639, 40 zł netto Loka...

  • wynajmę mieszkanie 2 pokojowe,z dwoma balkonami, widne,ciepłe,bli...

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    mieszkanie 2 pokojowe z dwoma bzlkonami,widne, ciepłe.

  • wynajme mieszkanie

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajme mieszkanie 3 pokojowe umeblowane , balkon i taras moga byc trzy studentki, cena najmu 2400 zł + opłaty licznikowe.

  • Sprzedam działkę Lublin Zemborzycka - zabudowa wielorodzinna
    Sprzedam działkę Lublin Zemborzycka - zabudowa wielorodzinna

    Lublin

    • 330 zł cena
    • 2 422 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKÓW: Sprzedam działkę budowlaną pod zabudowę wielorodzinną (plan zagospodarowania z 09.2012 r.) - Lublin ul. Zemborzycka (blisko Żeglarskiej, skrzyżowanie z projektowan...

  • syndyk sprzeda nieruchomości

    Lublin

    • 2 388 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości Marii Oszajcy jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności oferuje do sprzedaży sprzedaż w obniżonej cenie w trybie sprzedaży z wolnej ręki nieruchomoś...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • Działka rolno-budow. z szybkim dojazdem do Lublina

    Snopków

    • 550 000 zł cena
    • 7 080 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY**** Atrakcyjna działka z szybkim dojazdem do/z Lublina ** SNOPKÓW (gmina Jastków) - polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno -budowlaną o pow....

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • Smugi, 32 ar, blisko Lublina

    Smugi

    • 160 000 zł cena
    • 3 243 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Smugi, 32 ar, blisko LublinaDziałka:- 3 linia zabudowy- działka 32a- wymiary 38/ 85,5mDostępne media:- woda: 250m- prąd: 250m- gaz: 250mLokalizacja:- powiat lubelski- gmina Jastkó...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • Snopków, 74ar, Gmina Jastków, Media

    Snopków

    • 260 000 zł cena
    • 7 437 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Snopków, Gmina Jastków, 74ar, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 1 linia zabudowy- kształt nieregularnyPlan zagospodarowania:- RP teren upraw polowych...

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolno-budowlana bezpośrednio przy lesie.

    Dominów

    • 105 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DOMINÓW gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m². Działka wg. MPZP o oznaczeniu MR (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i RP t...

  • Zagospodarowana działka budowlana w dobrej lokalizacji

    Snopków

    • 565 000 zł cena
    • 3 515 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży zagospodarowaną działkę budowlaną o pow. 3515 m² w miejscowości Snopków gm. Jastków. Przeznaczenie – teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przes...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Działka pod dom jednorodzinny lub bliźniaka -Smugi

    Smugi

    • 450 000 zł cena
    • 2 577 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prawie 26 ar w Smugach, gmina Jastków - blisko miasta i doskonały dojazd w jednym!!Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia 25,77 arów w p...

  • Smugi gm. Jastków- 56ar pod bliźniaka lub dom

    Smugi

    • 536 900 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zab. jednorodzinną lub bliźniaczą w Smugach, gmina Jastków. - nowa niższa cena!! -Dojazd do Lublina - 10 kilometrów (15 minut jazdy). Powierzchnia aż 56 arów.Bardzo do...

  • Ostatnia kawalerka
    Ostatnia kawalerka

    Dominów

    • 471 780 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Snopków, 2ha,zmiana MPZP w trakcie

    Snopków

    • 1 680 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Snopków, 2ha, Gmina Jastków, MediaBardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy.Działka:- 5 linia zabudowy- prostokąt- wzdłuż całej działki droga 5- metrowaWymiary:- szerokość:...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.
    Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.

    Dębówka

    • 30 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną nr 137/3. Lokalizacja: Dębówka. Podana cena za 1 ar. Cena do negocjacji.

  • Działka Snopków gm. Jastków
    1 / 10
    Działka Snopków gm. Jastków

    Snopków

    • 380 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budynek magazynowo-produkcyjny | ok. 350 m² | działka 1 350 m² | Snopków / Jastków PARK Na sprzedaż budynek magazynowy / hala o powierzchni ok. 350 m² , zlokalizowany na dział...

  • Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna
    1 / 7
    Działka usługowa Snopków gm. Jastków, Satelitarna

    Snopków

    • 320 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. LOKALIZACJA Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • Działka siedliskowa Konopnica,
    Działka siedliskowa Konopnica,

    Konopnica

    • 499 000 zł cena
    • 2 776 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107 m usytuo...

  • działka 11,5 a szerokie
    1 / 16
    działka 11,5 a szerokie

    Szerokie

    • 700 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka 72/15 budowlana szerokie wymiary 37 szer na 32 dojazd z ulicy nałęczowskiej drogą 5m utwardzoną uzbrojona gaz woda prąd kanalizacja światłowód bez pośredników cena 700złm...