• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lublin

(574)
  • Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze
    Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze

    Lublin

    • 730 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - ul. Zielone Wzgórze, Lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,61 m², położonego na 3 pięt...

  • Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u
    Mieszkanie na poddaszu, możliwe 4 pokoje, 64m2, Czuby, obok KUL-u

    Lublin

    • 453 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem kuchennym i łazienką oraz sypialni...

  • Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9
    Przestronne 2 pokoje z balkonem - Dziewanny 9

    Lublin

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i pojemną garderobą przy ul. Dziewanny 9 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane...

  • Lublin - Czechów - 46m2 - Super cena!!!!

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Paderewskiego

    • 390 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000złSzukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalziacji w cenie, która naprawdę ma sens???Ta...

  • Piękny dom do wprowadzenia, okolice Zalewu Zemb.

    Lublin

    • 1 750 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 10 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w Biurze KNC CITyLUBLIN: polecam do zakupu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 167 m² położony na ładnej zagospodarowanej działce. Dom posiada 3 kondygnacje naziemne. B...

  • 5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 54 200 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina.4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6...

  • Mieszkanie, Lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2

    Lublin » Czuby Południowe » ul. Radości

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2Opis mieszkania: - niski blok, piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 60,5 m2- salon, kuchnia, 3 oddzielne pokoje, łazienka i oddzi...

  • Mieszkanie 2 pokoje 52m2 os. Ruta, Czuby Północne

    Lublin » ul. Broniewskiego

    • 450 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 52 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU RUTA, CZUBY PÓŁNOCNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ODZIELNĄ KUCHNIĄ I SPIŻARNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNICA - CZĘŚĆ WSPÓLNAMIESZAKNIE NA 2 KONDYG...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pok. 2 piętro, parking, niski czynsz.

    Lublin » Dziesiąta

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w biurze KNC CITY **Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,78 m² zlokalizowane w kamienicy z cegły z roku 1910. Mieszkan...

  • Dom, agroturystyka, stawy, 6.81ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 6 900 000 zł cena
    • 68 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agroturystyka ze Stawami na Sprzedaż - Gotowy biznes z możliwością rozbudowyW skład oferty wchodzą:Dom Właścicieli/Pensjonat: Przestronny dom o pow. 170 m2, świeżo po remoncie. Zaw...

  • Mieszkanie Lublin Felin,
    Mieszkanie Lublin Felin,

    Lublin

    • 415 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: Pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68...

  • Furmańska  3 pokoje  dla rodziny lub inwestora
    1 / 8
    Furmańska 3 pokoje dla rodziny lub inwestora

    Lublin

    • 549 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie. Położenie...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze  w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum  Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: Dwa pokoje o pow. 12m2...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń o pow. 12...

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach
    1 / 14
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wygodne mieszkanie w spokojnej okolicy Mieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi- 12 mkw .Mieszk...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 228 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż  lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń o pow....

  • Narutowicza 56C, Centrum, przytulne studio
    1 / 9
    Narutowicza 56C, Centrum, przytulne studio

    Lublin

    • 1 270 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m² przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: Wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Zbigniewa Herberta
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Zbigniewa Herberta

    Lublin

    • 530 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje na 1 piętrze | klimatyzacja | gotowe do wejścia Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47,87 m², zlokalizowane na 1 piętrze w budynku z dostęp...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Melomanów
    Mieszkanie Lublin Czechów, Melomanów

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,12m2 na I piętrze z III w bloku z 2016 r. - Czechów, os. Prestige...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście,
    Mieszkanie Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 560 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe  o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym  parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z WC - przestr...